REKLAMA

Jaki będzie Galaxy Fit 3? Ten wyciek mówi wszystko

Galaxy Watch 7 oraz Galaxy Ring to niejedyne urządzenia Samsunga, które w tym roku zawitają na nasze ręce. Opaska Galaxy Fit 3 już teraz podbija internet, a to za sprawą potężnego wycieku, dzięki któremu wiemy praktycznie wszystko o nadchodzącym urządzeniu.

20.02.2024 07.03
Jaki będzie Galaxy Fit 3? Ten wyciek mówi wszystko
REKLAMA

Samsung - w kategorii elektroniki noszonej - znamy przede wszystkim z zegarka Galaxy Watch, słuchawek Galaxy Buds oraz głośno zapowiedzianego Galaxy Ringa. Jednak mało kto pamięta, że Samsung może pochwalić się czymś jeszcze: smart opaską Galaxy Fit. W sumie mógł, bo obecnie najnowszy Galaxy Fit 2 ma już prawie 4 lata.

Jednak już od listopada wiemy, że prężnie trwają prace nad Galaxy Fit 3, a w styczniu jeden z regionalnych oddziałów koreańskiego koncernu przypadkowo umieścił informacje o urządzeniu na swojej stronie. Teraz kolejny tego typu wyciek zdradza praktycznie wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o opasce.

REKLAMA

Jaki będzie Galaxy Fit 3? Wszystko, co chciałbyś wiedzieć na długo przed premierą

Jak informuje serwis The Tech Lookout, do internetu wyciekły ilustracje marketingowe (lub treningowe) przedstawiające całość specyfikacji oraz wygląd nadchodzącej opaski Galaxy Fit 3.

Źródło: The Tech Lookout

Zgodnie z przeciekiem Galaxy Fit 3 ma posiadać ekran AMOLED o przekątnej 1,6 cala o rozdzielczości 256 x 402 pikseli i gęstości pikseli 302 PPI. Urządzenie (bez opaski) ma ważyć 36,8 g i mieć wymiary 42,9 x 28,8 x 9,9 mm. Dla porównania, Galaxy Fit 2 ważył 21 g i miał 1,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 126 x 294.

Źródło: The Tech Lookout
Źródło: The Tech Lookout

W urządzeniu znajdziemy 16 MB RAM i 256 MB pamięci masowej, baterię o pojemności 208 mAh, aluminiową ramkę oraz standard IP68 z wodoodpornością 5ATM. Dodatkowo w opasce znajdziemy barometr i czujnik światła. Materiały opublikowane przez The Tech Lookout wspominają również o trzech wersjach kolorystycznych: szarej, srebrnej i różowozłotej.

Przeciek z końca stycznia ujawnił już sporo funkcji i możliwości, które pokrywają się z dzisiejszym wyciekiem. Mowa tu o m.in. 13 dni pracy na baterii, ponad 100 opcji treningów czy wykrywaniu upadków. Jednak całkowicie nową i całkiem ciekawą informacją jest lista "punktów rozmowy", czyli aspektów i funkcji urządzenia, które Samsung mógł planować wykorzystać podczas prezentacji Galaxy Fit 3.

Źródło: The Tech Lookout
Źródło: The Tech Lookout

Jednak wyciek nadal nie adresuje dwóch kwestii: daty premiery urządzenia i jego ceny. W domyśle - biorąc pod uwagę dwa duże wycieki w ciągu niecałych trzech tygodni - premiera Galaxy Fit 2 może nastąpić wkrótce.

Więcej na temat urządzeń Samsung:

REKLAMA

Zdjęcie główne: Framesira / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA