REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oppo Enco Buds2 Pro debiutują w Polsce. 199 zł za dobre słuchawki TWS

Oppo postanowiło rozpocząć luty od premiery swoich nowych słuchawek Enco Buds2 Pro, które mają oferować długi czas pracy, dobrą jakość muzyki, a wszystko za jedyne 199 zł. A czemu warto się nimi zainteresować?

02.02.2024
12:00
Oppo Enco Buds2 Pro debiutują w Polsce. 199 zł za dobre słuchawki TWS
REKLAMA

Na rynku jest lekko licząc milion słuchawek TWS, więc zapewne zapytacie mnie, czemu akurat informuję o polskiej premierze Oppo Enco Buds2 Pro? Z bardzo prostego powodu - zapowiadają się na sensowne urządzenie w sensownej cenie. 200 zł za słuchawki z dużym przetwornikiem, długim czasem pracy i ANC brzmi jak okazja, a jak widzę gdzieś okazję, to zaczynam się tym interesować.

REKLAMA

Oppo Enco Buds2 Pro - co, jak i za ile?

Klienci mogą wybrać spośród dwóch wariantów kolorystycznych. W pierwszym w białym etui ukryte są biało-szare słuchawki, a w drugim czarne etui zawiera czarne słuchawki. Każda z nich waży zaledwie 4,3 g, co na pewno docenicie podczas noszenia ich, bo im mniej, tym lepiej.

Każda z nich spełnia standardy wodoodporności IP55, czyli bez problemu możecie zabrać je na siłownię lub inny trening, bo pot nie wyrządzi im krzywdy, a i jak was złapie po drodze deszcz, to nie powinno wydarzyć się nic złego.

W słuchawkach znajduje się sporej wielkości przetwornik, aż dwa razy sprawdzałem, czy ktoś się nie pomylił w informacji prasowej, ale najwidoczniej wszystko jest tak, jak powinno być. Wspomniany przetwornik ma aż 12,4 mm, co powinno przełożyć się na jakość dźwięku, a zwłaszcza na basy, a jak głosi stara ludowa prawda - bas ma łamać żebra. Ale producent twierdzi, że nie tylko basy grają dobrze, ale również średnie i wysokie tony brzmią przyjemnie dla ucha. Słuchawki obsługują kodeki AAC i SBC.

Czy słuchawki za 199 zł mają aktywną redukcję szumów? A i owszem. Algorytmy w połączeniu z podwójnymi mikrofonami będą robiły, co mogły, żeby wyciszyć niepotrzebne hałasy tła. Sterujemy nimi za pomocą dotyku.

Słuchawki obsługują Bluetooth 5.3, na jednym ładowaniu mają wytrzymać do 8 godzin (akumulatory 36 mAh), a dzięki etui ten czas ma się wydłużyć do 38 godzin (akumulator 480 mAh).

REKLAMA

Więcej o słuchawkach TWS przeczytasz w naszych artykułach:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA