Nokia - legendarna marka telefonów idzie do piachu. Korzystałeś z nich, a nawet je kochałeś
Nokię kojarzymy przede wszystkim z cegiełkowatymi telefonami, które jeszcze 20 lat temu dosłownie władały rynkiem telefonów. Firmie HMD, która przejęła markę w 2016 r., nie udało się wykorzystać jej potencjału. Zdecydowano się więc na porzucenie jej i stworzenie własnych urządzeń. Spodziewana premiera smartfonów HMD może zakończyć raz na zawsze historię Nokii.

REKLAMA