REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Gmail zmienia sposób, w jaki odpowiadasz na e-maile. Nadchodzi duża zmiana

Gmail wprowadza ogromną zmianę. Jeśli irytuje cię odpowiadanie na e-maile w staroświecki sposób - mam dobrą informację, będzie nowy sposób. Jak będzie wyglądał?

12.02.2024
12:01
Gmail zmienia sposób, w jaki odpowiadasz na e-maile. Nadchodzi duża zmiana
REKLAMA

Teraz odpowiadanie na wiadomości będzie prostsze na Androidzie. Szczególnie, jeżeli jesteś fanem czatów.

REKLAMA

Ulepszone odpowiadanie w Gmail

Gmail na Androidzie przechodzi przebudowę dzięki wprowadzeniu nowej funkcji odpowiedzi widocznej w dolnej części ekranu. Ta zmiana ma na celu usprawnienie procesu odpowiadania na e-maile, umożliwiając użytkownikom szybkie wybieranie typu odpowiedzi i edycję odbiorców, jednocześnie zachowując widoczność treści e-maila w celu zachowania kontekstu.

Nowe pole odpowiedzi przypomina wyglądem typowe miejsce do odpowiedzi, które można odnaleźć np. w Messengerze. Nowość przybiera kształt pigułki z przyciskami do dołączania mediów i emotikonów. Dotknięcie pola odpowiedzi otwiera klawiaturę i przesuwa interfejs odpowiedzi w górę, przy czym przycisk wysyłania znajduje się wygodnie po prawej stronie.

Przeczytaj więcej o nowościach w aplikacjach na Spider’s Web:

Możliwe, że masz już to na telefonie!

Ta funkcja, udostępniana jest testowo niektórym użytkownikom od listopadzie 2023 roku, teraz staje się dostępna dla większej liczby osób. Choć nie jest to jeszcze pełne wydanie dla wszystkich użytkowników, jak informuje twitterowicz Assemble Debug, nowość powinna być dostępna dla od wersji 2024.01.14.599541078.Release aplikacji.

REKLAMA

Nowość dotyczy jedynie wersji na systemie Google’a. Użytkownicy iOS-a muszą obecnie obejść się smakiem.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA