REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Microsoft zrobił Xboksa, który się sprzeda. Jest dziwny

"Grasz na tosterze" to popularna obelgą, z którą - podczas gry online - spotkał się niejeden z nas. Prawdopodobnie utknęła ona w pamięci projektantów Xbox na tyle, że na jej kanwie zdecydowali się stworzyć nowy produkt. Toster Xbox Series S zachwyca rozmrażaniem gofrów z lodówki Xbox i wypalaniem logo Xbox na grzankach.

04.01.2024
11:37
Microsoft zrobił Xboksa, który się sprzeda. Jest dziwny
REKLAMA

Rynek tak sprzętu komputerowego, jak i mebli czy jedzenia jest nasycony wszelkiego rodzaju produktami "dla graczy". Klawiaturami, myszkami, krzesłami, biurkami, napojami energetycznymi czy przekąskami. Microsoft chce do tej kolekcji dodać kolejną kategorię: małe kuchenne AGD.

Kategorię, bo ponad dwa lata temu do sprzedaży trafiła lodówka Xbox. Teraz Microsoft wzbogaca swoją ofertę o... toster Xbox Series S.

REKLAMA

Microsoft tworzy Xboxową kuchnię. Była lodówka, pora na toster Xbox

Pierwsze zdjęcia produktowe tostera Xbox Series S pojawiły się niemal rok temu na X (dawnym Twitterze), pochodząc z nieznanego źródła. Wtedy jednak były traktowane z przymrużeniem oka i dystansem, nie zyskując rozgłosu w prasie.

Jak się okazuje niesłusznie, bowiem toster Xbox Series S trafił właśnie do sprzedaży w sklepach amerykańskiej sieci sklepów Walmart.

Jak możemy przeczytać w opisie produktu, toster został zaprojektowany na wzór konsoli Xbox Series i jest w stanie pomieścić nie tylko kromki chleba, ale także bajgle, mrożone gofry czy muffiny. Na obudowie urządzenia znajdziemy sześciostopniowe pokrętło "wyboru odcienia do dostosowywania przyrumienienia", które jednocześnie służy jako cyfrowy minutnik oraz zegar LED.

Samo robienie tostów i odgrzewanie mrożonych produktów (tu przy okazji Microsoft wspomina o "kompatybilności z produktami mrożonymi w lodówce Xbox") to nie jedyne funkcje tostera, bowiem ten także... wypieka logo Xbox na grzance.

Ponadto toster posiada wyjmowaną tackę na okruchy, automatyczną kontrolę temperatury i płyty z powłoką zapobiegającą przywieraniu jedzenia i objęty jest jednoroczną gwarancją.

W sklepie internetowym sklepu Walmart pojawiły się już pierwsze recenzje produktu, które chwalą nie tylko unikalne grzanki wyskakujące z tostera, ale i sam produkt, wspominając o łatwości użycia, kompaktowym kształcie oraz dobrym działaniu urządzenia.

Toster Xbox Series S reklamowany jest jako "idealny prezent dla graczy konsolowych i fanów Microsoftu, którzy chcą pochwalić się czymś dodatkowym w kuchni, akademiku, biurze lub mieszkaniu". Aczkolwiek to jedynie jeżeli jesteś w Stanach Zjednoczonych, bowiem nie ma informacji o sprzedaży produktu poza granicami USA. Jeżeli masz okazję kupić toster, to przygotuj się na wydatek rzędu 40 dolarów - około 160 złotych.

REKLAMA

Więcej na temat Xbox:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA