REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Samsung Galaxy S24 zaskoczy podwójnie. Wyciekły nowe funkcje sztandarowych smartfonów

Najnowsza seria smartfonów Samsung Galaxy S24 pojawi się niedługo. Wraz z datą premiery zwiększa się liczba przecieków. Czego możemy się spodziewać po serii S24?

02.01.2024
9:52
Samsung Galaxy S24 zaskoczy podwójnie. Wyciekły nowe funkcje sztandarowych smartfonów
REKLAMA

Ogłoszenie najnowszych smartfonów z serii Galaxy odbędzie się podczas Galaxy Unpacked 2024. Wydarzenie ma się odbyć 17 stycznia w San Jose w Kalifornii i poznamy całą serię smartfonów Samsung Galaxy S24, tj. S24, S24+ oraz S24 Ultra. Pojawią się też nowości dotyczące sztucznej inteligencji Galaxy AI oraz jest szansa na pokazanie pierścienia mocy Galaxy Ring.

REKLAMA

Samsung Galaxy S24 jak Google Pixel 8

Jedną z funkcji nadchodzących smartfonów z serii Galaxy S24 ma być zaawansowane narzędzie do edycji zdjęć przy użyciu sztucznej inteligencji. Będzie to podobne do funkcji Magic Eraser w smartfonach z serii Google Pixel 8.

Specjalny edytor zdjęć oparty na generatywnej sztucznej inteligencji ma pomagać między inny w usuwaniu i przenoszeniu niechcianych elementów w zdjęciach. Narzędzie zyska zdolność wypełniania pustych miejsc na obrazach.

Na Spider's Web znajdziesz więcej newsów o smartfonach:

Przecieki, udostępnione przez użytkownika o pseudonimie Mystery Lupin, skupiają się na funkcji Generative Edit, wcześniej podawanej we wcześniejszych przeciekach. Warto zauważyć, że narzędzie to ma być dostępne we wszystkich urządzeniach z serii Galaxy S24.

Aby skorzystać z tej funkcji, użytkownicy Galaxy S24 będą musieli zalogować się za pomocą konta Samsung i utrzymywać aktywne połączenie internetowe - co sugeruje, że narzędzie będzie działać w chmurze.

4K/120 kl./s.? Tylko w S24 Ultra

Użytkownik Ice Universe przekazuje na Twitterze, że Samsung Galaxy S24 Ultra będzie mógł nagrywać filmy w jakości 4K z prędkością 120 klatek na sekundę - co jest dość rzadkie w smartfonach. Ta funkcja byłaby przydatna do rejestrowania szybko poruszających się obiektów lub tworzenia efektów zwolnionego tempa w scenach akcji.

REKLAMA

Ice Universe zaznacza, że finalnie ta funkcja może nie trafić do S24 Ultra, gdyż jest dopiero testowana w tym momencie. Ale też to nie jest jakaś nowość, wcześniej m.in. smartfony od OnePlus mogły rejestrować obraz w takiej konfiguracji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA