REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Tak wyglądają nowe obudowy do PlayStation 5 Slim. W końcu przybyły

Znudziła się wam biała PlayStation 5 Slim? To dobrze się składa, bo lada moment do sklepów trafią nowe kolory paneli obudowy. Szykuje się kolorowy świat, prawie jak w kultowej piosence.

11.01.2024
17:24
Tak wyglądają nowe obudowy do PlayStation 5 Slim. W końcu przybyły
REKLAMA

PlayStation 5 Slim na dobre rozgościło się w sklepach, coraz trudniej kupić grubszą wersję, a kto przegapił wyprzedaże schodzącego modelu, ten może sobie tylko pluć w brodę (tak jak ja, tfu). Odchudzona konsola zbiera bardzo pozytywne recenzje, ale jest jedna rzecz, której brakowało fanom i posiadaczom - możliwości personalizacji. Trudno się im dziwić - biel nie pasuje do każdego wnętrza i nie każdy lubi ten kolor. Wersja FAT (Sony jej tak nie określa, ale tak się o niej pisze w internecie) miała możliwość wymiany obudowy na jeden z kilku kolorów. Z racji tego, że Sony zmieniło konstrukcję obudowy - składa się teraz z czterech części, a nie z dwóch jak do tej pory - przedniego i tylnego panelu. Ale na szczęście udało się i Sony zaprezentowało właśnie na targach CES 2024 nowe osłony konsoli. Muszę przyznać, że wyglądają naprawdę dobrze.

REKLAMA

Więcej o Sony PlayStation 5 przeczytacie w:

Nowe obudowy PlayStation 5 Slim wyglądają zacnie

Dostępne są trzy kolory - niebieski, srebrny oraz czarny. Ciekawostką jest to, że wszystkie są matowe, podczas gdy w białej wersji mamy dwa panele matowe i dwa błyszczące. W tych samych kolorach będzie można dokupić pady DualSense.

REKLAMA

Nie znamy jeszcze daty dostępności, ani polskiej ceny tych okładek, ale sadząc po amerykańskich, nie będzie podwyżek. Życie z PlayStation 5 Slim nabiera kolorów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA