REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oppo obchodzi urodziny w Polsce. Marka rozdaje prezenty

Oppo jest w Polsce już od 5 lat, więc marka postanowiła przygotować wyjątkowe prezenty dla swoich fanów oraz tych, którzy chcieliby nawiązać z nią bliższą znajomość. Można sporo zaoszczędzić, a do tego premierę ma nowy tablet Oppo Pad Neo

19.01.2024
11:57
Oppo obchodzi urodziny w Polsce. Marka rozdaje prezenty
REKLAMA

Zdziwiłem się, że 5 lat tak szybko zleciało, wręcz jak jeden dzień. Marka Oppo - czwarta pod względem sprzedaży na świecie, na stałe zadomowiła się w polskich domach, a jej produkty to solidne urządzenia, ale jest jedna rzecz, która psuje mi ten nastrój - brak flagowych urządzeń w polskiej ofercie. Jest mi tym bardziej smutno, bo właśnie czytałem o Oppo Find X7 Ultra, który ma dwa obiektywy peryskopowe i specyfikacją zamiata większość flagowców. Ale niestety nie dla Polaka to, jak mówił kiedyś wieszcz. Jednak inne urządzenia, które są dostępne w Polsce mogą się podobać.

REKLAMA

Z okazji urodzin Oppo prezentuje Pad Neo

Ma 11,4-calowy ekran LCD o nietypowych proporcjach 7:5, rozdzielczości 2408 x 1720 pikseli i częstotliwości odświeżania 90 Hz. Pojemność akumulatora wynosi 8000 mAh, a prąd uzupełnimy z mocą do 33 W. Za działanie odpowiada procesor MediaTek Helio G99. Na pewno nie będziecie narzekać na cztery głośniki Dolby Atmos.

Tablet waży 538 g, ma zaledwie 6,89 mm grubości. Obudowa jest metalowa, więc będzie się go przyjemnie trzymało. Z tyłu znajduje się aparat o rozdzielczości 8 Mpix.

Tablet występuje w dwóch wersjach - Wi-Fi z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci na dane oraz LTE z 8 GB RAM i 128 GB pamięci na dane. Pierwsza kosztuje 1299 zł, a druga 1499 zł.

Jeżeli kupicie tablet w okresie od 19 stycznia do 18 lutego, to gratis dostaniecie opaskę Oppo Band 2 oraz słuchawki Oppo Enco Buds 2. To całkiem przyjemny zestaw sprzedażowy.

Oprócz tego Oppo przecenia swoje smartfony i słuchawki

Promocją zostały objęte zarówno smartfony z serii Reno10, jak i smartfony z serii A. Każdy z nich kupimy z dużymi zniżkami, które sięgają od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Przeceniono również słuchawki. Pełną listę produktów można znaleźć w sklepach partnerskich. Nie będzie lepszej okazji, żeby zapoznać się z tymi urządzeniami.

REKLAMA

A więcej o Oppo przeczytacie w naszych artykułach. Ułatwią wam wybór:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA