REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Nielimitowany internet na kartę? Plush zaskakuje nową ofertą

Plush uruchomił właśnie usługę, która przyda się każdemu, kto od czasu do czasu potrzebuje nielimitowanego internetu. Za symboliczną kwotę możesz w dowolnym momencie włączyć nielimitowany internet 5G na jeden dzień.

15.01.2024
11:03
Nielimitowany internet na kartę? Plush zaskakuje nową ofertą
REKLAMA

Oferty na kartę od największych operatorów komórkowych cieszą się szczególną popularnością wśród osób, których zależy nad kontrolą wydatków i kosztami współmiernymi do wykorzystania z usług. Jednak jeżeli chodzi o nielimitowany dostęp do internetu, tu usługi pre-paid przegrywały z usługami wymagającymi podpisania umowy i comiesięcznych płatności.

Naprzeciw temu wychodzi Plush, z nową ofertą nielimitowanego internetu, która zainteresuje szczególnie osoby ceniące sobie wygodę i elastyczność.

REKLAMA

Nielimitowany internet na kartę w Plushu. Dzień za złotówkę

Jak poinformował operator, od 15 stycznia klienci Plusha na Kartę mogą aktywować jednodniową usługę nielimitowanego internetu. Szybki mobilny internet bez limitu jest dostępny w Plushu za 1 zł przez 1 dzień z możliwością przedłużenia za kolejną złotówkę na kolejne 24h.

Usługę nielimitowanego internetu można aktywować wysyłając SMS o treści NOLIMIT pod numer 80225. Usługa jest ważna przez 24 godziny, a opłata za nią nie jest pobierana cyklicznie - użytkownik sam decyduje o włączeniu usługi, wtedy kiedy potrzebuje nielimitowanego połączenia z internetem w technologii 5G. Aby ponownie skorzystać z promocji, wystarczy wysłać nowego SMSa.

Usługa dostępna jest dla klientów Plusha na Kartę, którzy korzystają z pakietów za min. 30 zł. Promocyjna cena 1 zł na 1 dzień obowiązuje do końca marca - od 1 kwietnia będzie to 5 zł na 1 dzień.

REKLAMA

Więcej na temat operatorów:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA