REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Mamy prezent dla twojego dziecka. JuniorBOX od Play

Lokowanie produktu: Play

Szukasz podarunku dla swojego brzdąca? Sprawdź, co wchodzi w skład zestawów promocyjnych JuniorBOX, które przygotowała sieć Play i dlaczego warto je wybrać. Razem ze smartfonem za symboliczną złotówkę możesz zgarnąć na świąteczny prezent, również za złotówkę, zegarek, słuchawki albo głośnik.

08.12.2023
8:19
play junior box
REKLAMA

Pod koniec roku wiele osób zastanawia się, co kupić dzieciom - czy to swoim, czy to synom lub córkom bliskim im osób. Dobrym pomysłem zawsze będzie (oczywiście w tym drugim przypadku po uzgodnieniu z rodzicami młodego człowieka) nowy smartfon - najlepiej od razu wraz z jakimiś dodatkowym gadżetem.

Sprawdź inne nasze teksty na temat oferty sieci Play:

Co wchodzi w skład zestawu Play JuniorBOX na Święta 2023?

W ramach swojej świątecznej oferty trzy zestawy dla najmłodszych przygotował Play. Propozycja sieci to smartfon kupowany za symboliczną złotówkę wraz z dodatkowym gadżetem w ramach oferty typu Mix. Działa ona podobnie, jak popularne wśród dzieci pakiety na kartę, z jedną różnicą względem klasycznego prepaida - trzeba zobowiązać się do opłacenia określonej liczby doładowań.

W ramach świątecznej promocji możemy liczyć na dodatkowe gigabajty za doładowania realizowane poprzez apkę Play24. Większa paczka danych będzie przydatna zwłaszcza podczas oglądania wideo i pobierania gier mobilnych na nowy telefon. A co dokładnie wchodzi w skład tych zestawów? Przyjrzyjmy się trzem paczkom JuniorBOX, spośród których można wybierać.

Xiaomi Redmi 12 (czarny) + zegarek Maxcom FW36 Aurum (złoty)

Główną atrakcją programu jest tu Xiaomi Redmi 12 z potrójnym aparatem robiącym zdjęcia o wielkości do 50 Mpix. Będzie świetną propozycją dla dziecka ze względu na obudowę spełniającą wymagania normy IP58 (odporność na zachlapania i kurz). Dane zabezpiecza w nim fizyczny skaner linii papilarnych, a odcisk palca służy do uwierzytelniania.

Zestaw sieci Play uzupełnia gadżet w postaci smartwatcha Maxcom FW36 Aurum, którego zaletą jest to, że nie trzeba go ładować codziennie - o czym dziecko mogłoby zapominać. Służy on do śledzenia aktywności ruchowej oraz do monitorowania wyników oraz stanu zdrowia. Za oba te urządzenia trzeba zaś zapłacić jedynie po 1 zł, czyli łącznie 2 zł w ramach oferty typu Mix.

Taryfa dopasowana do tych urządzeń to Play MIX Elastyczny L z brakiem limitów na rozmowy i wiadomości oraz z pakietem 30 GB (zamiast 10 GB) do wykorzystania co miesiąc (w tym 15 GB za doładowania w aplikacji Play24 i 5 GB za zgody marketingowe). Wybierając tę ofertę trzeba zobowiązać się do wykonania 24 doładowań konta: 12 na kwotę 60 zł i 12 na kwotę 120 zł.

realme C55 (Sunshower) + słuchawki realme Buds T100 (czarne)

Drugą propozycją jest smartfon realme C55 w wyjątkowym kolorze Sunshower z aparatem głównym robiącym zdjęcia o wielkości aż 64 Mpix. Mocnym punktem specyfikacji jest też ogromny akumulator o pojemności 5000 mAh, który zapewnia bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu, a w razie gdyby dziecko zapomniało podłączyć go do prądu, to można uzupełnić go w połowie w zaledwie 29 minut.

Gadżetem dorzucanym do zestawu JuniorBOX są tu słuchawki bezprzewodowe tego samego producenta, czyli realme Buds T100 w czarnej wersji kolorystycznej, a oba urządzenia kosztują po 1 zł od sztuki. Również i one dostępne jest wraz z taryfą Play MIX Elastyczny L z brakiem limitów na rozmowy i wiadomości oraz pakietem 30 GB, a zobowiązanie to 12 doładowań po 60 zł i 12 po 120 zł.

Motorola moto g13 (niebieski) + głośnika HAMA Pocket 3.0 (czarny)

W trzeciej paczce od sieci Play można znaleźć smartfon Motorola moto g13 w niebieskim kolorze z bardzo dużym ekranem o przekątnej długości 6,5-cala, który sprawdzi się zarówno podczas oglądania wideo, jak i grania, w czym pomoże procesor MediaTek Helio G85. Ten konkretny JuniorBOX zawiera w sobie również również głośnik bezprzewodowy, którym jest czarny HAMA Pocket 3.0.

Za oba te urządzenia płaci się po złotówce od sztuki na start, a do tego dochodzi taryfa Play MIX Elastyczny M. W jej ramach można liczyć na brak limitu na połączenia oraz wiadomości SMS i MMS oraz na 20 GB zamiast 8 GB transferu danych, w tym 10 GB za dołowania w aplikacji Play24 (wymagane 12 po 50 zł i 12 po 100 zł) oraz 2 GB za wyrażenie zgód marketingowych.

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji JuniorBOX w Play?

Klienci mogą skorzystać z opcji Naprawy Wyświetlacza za złotówkę - co przy smartfonie dla dziecka może okazać się naprawdę przydatne. Płaci się tylko raz i z usługi naprawy ekranu, aparatu i przycisków na kwotę do 600 zł rocznie można korzystać przez dwa lata. Do tego sprzęt jest odbierany i zwracany za darmo przez kuriera, a naprawy realizowane są w autoryzowanych serwisach.

Do tego abonenci, którzy zdecydują się na jeden z zestawów JuniorBOX na prezent świąteczny dla dziecka, mogą uruchomić za darmo na miesiąc usługę o nazwie Bezpieczna Rodzina Premium. W jej ramach można lokalizować i chronić swoich bliskich, w tym tych najmłodszych członków familii. Po okresie próbnym koszt to 19,99 zł i można ją wyłączyć w dowolnym momencie. 

Warto przy tym dodać, że zaletą ofert Play MIX Elastyczny jest to, że już po 3 doładowaniach kontraktowych można zmienić kwotę i liczbę doładowań. To do abonenta należy decyzja, czy chce opłacać ostatnie 12 doładowań zgodnie z umową, czy też rozbić je na 24 płatności i zmniejszyć cenę każdego doładowania o połowę - czyli do takiego samego poziomu, jak w przypadku pierwszego tuzina.

Więcej informacji na temat świątecznej promocji Play:
Lokowanie produktu: Play
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA