REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Laptop dla nauczyciela za bon odbierzesz w Orange. Oto jak to zrobić

Rządowy program daje nauczycielom możliwość odebrania bonu na laptop, który można wymienić w określonych sklepach na sprzęt. W Orange rozpoczęła się akcja laptop dla nauczyciela.

12.12.2023
20:30
Laptop dla nauczyciela za bon odbierzesz w Orange. Oto jak to zrobić
REKLAMA

Uczniowie czwartych klas otrzymali określony w okręgu model laptopa. Nauczyciele mogą (choć nie muszą) ubiegać się o bon im dedykowany. Ma on wartość 2500 zł i można wybrać praktycznie dowolny laptop, który posłuży do pracy.

REKLAMA

Bon pozwala na zakup urządzenia wartego do 2500 zł, ale istnieje też możliwość wyboru droższego sprzętu – przykładowo takiego za 5000 zł. Wtedy nauczyciel z własnej kieszeni zapłaci różnicę, uzyskując urządzenie wyższej klasy.

Natomiast dla tych, którzy nie do końca wiedzą czego potrzebują, pomarańczowy operator przygotował dedykowany model.

W Orange wymienisz bon na laptopa. Wybrali nawet dla ciebie model

Orange właśnie odpaliło akcję Laptop dla Nauczyciela, dzięki której nauczyciel po wizycie w salonie może nabyć nowy sprzęt z użyciem bonu o wartości 2500 zł. Cały proces można sfinalizować wybierając się do stacjonarnego salonu.

Orange proponuje model HP G9 250. To sprzęt, który w swojej cenie oferuje naprawdę wiele – ma na pokładzie niezły procesor Intel Core i3-1215U połączony z 8 GB pamięci operacyjnej, 256 GB wbudowanej przestrzeni na dane za sprawą dysku SSD, duży 15,6-calowy wyświetlacz, pełnowymiarową klawiaturę, kamerkę internetową, baterię pozwalającą na nawet 8 godzin działania oraz system operacyjny Windows 11 Home na pokładzie.

To laptop dla nauczyciela, który potrzebuje stworzyć prezentację na lekcję, kontrolować dziennik elektroniczny czy przechowywać różne materiały dydaktyczne potrzebne do prowadzenia zajęć.

Warto jednak zaznaczyć, że aby zrealizować bon na nauczyciela w Orange, trzeba będzie wybrać się do najbliższego salonu Orange – można wcześniej sprawdzić telefonicznie, czy urządzenie jest dostępne na miejscu, a jeśli nie, to zamówić je do wskazanego salonu. Zamówić można również przez internet, natomiast sam proces zakupu przy pomocy bonu odbywa się stacjonarnie w salonie sprzedaży.

REKLAMA

Więcej o operatorach sieci komórkowych przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA