REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Orange rozdaje prezenty. Z okazji Mikołajek

Orange daje możliwość zyskania darmowych paczek gigabajtów. Zarówno tym, którzy korzystają z oferty na kartę, jak i z abonamentu.

06.12.2023
13:40
Orange
REKLAMA

Pomarańczowy operator znany jest z okazjonalnych prezentów. Wczoraj poinformowaliśmy o tym, że uruchomił możliwość zgarnięcia 6 darmowych miesięcy abonamentu przy wyborze nowego numeru, a jeszcze wcześniej dawał pół roku internetu gratis oraz 100 GB na 30 dni dla klientów na kartę. Tym razem jest to skromniejszy prezent, ale można z niego skorzystać już teraz, albo pod koniec miesiąca.

REKLAMA

Prezent na święta od Orange. Darmowe 7 GB do odebrania

Na początku omówimy typowo świąteczny bonus, który wynika z promocji „Prezent na Święta”. To promocja, która obowiązuje od dzisiaj aż do drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia, czyli 26 grudnia. Jak wynika z regulaminu akcji, dzięki promocji można odebrać usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 7 GB”, który będzie ważny przez 7 dni.

Z rozwiązania mogą skorzystać klienci Orange na kartę z taryfami Orange Free na kartę i Zawsze Bez Limitu. Aby odebrać taki darmowy bonus wystarczy wykonać tak naprawdę jeden krok – zalogować się do aplikacji Mój Orange lub najprościej wysyłając darmowego SMS-a o treści PREZENT pod numer 364.

Taki pakiet otrzymają osoby bez włączonej z usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”, natomiast jeśli korzysta się z taryfy Zawsze Bez Limitu lub Rozmowy SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB, to klient dostanie doładowanie konta na kwotę 7 zł + pakiet 7 GB. Na odebranie jest dużo czasu, więc nie trzeba się przesadnie spieszyć.

Jest też 20 GB dla klientów z abonamentem

W aplikacji Mój Orange dla klientów z abonamentem w ramach promocji z Środy z Orange czeka darmowy pakiet 20 GB internetu. Ten standardowo odbieramy w zakładce Dla Ciebie w mobilnej aplikacji i będziemy mogli zrobić to do następnej środy – bo wtedy pojawi się kolejny, nowy pakiet związany z promocją. W tym roku Środa z Orange pokryła się z Mikołajkami, więc klienci nie mogą narzekać – dodatkowe 20 GB to całkiem sporo.

REKLAMA

Więcej na temat nowości i ofert operatorów sieci komórkowych:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA