REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo w Orange. Trzeba się jednak pospieszyć

Orange uruchomił promocję na abonament. Można otrzymać nawet 6 miesięcy za darmo, ale trzeba się pospieszyć. Oferta potrwa tylko do następnego tygodnia.

05.12.2023
19:09
Nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo w Orange. Trzeba się jednak pospieszyć
REKLAMA

Teraz można zaoszczędzić na abonamencie i to wcale niemało.

REKLAMA

Abonament w Orange za darmo przez pół roku. Dla kogo jest ta oferta?

Wchodząc na stronę Orange widzimy, że dostępna jest promocja za zakup online. Gwarantuje dostęp do darmowych miesięcy abonamentu dla tych, którzy wezmą nowy numer, przeniosą numer z innej sieci, przejdą z nju Mobile lub z Orange na kartę. Oznacza to, że tak naprawdę tylko klienci przedłużający umowę nie będą mogli skorzystać z tej promocji.

Dzięki niej możemy zyskać do 6 pierwszych miesięcy abonamentu przy umowie na 24 miesiące, czyli tak naprawdę zaczniemy płacić od 7 miesiąca. Oczywiście liczba miesięcy bez płacenia różni się w zależności od wybranego planu i wcześniej wspomniane 6 darmowych miesięcy dostępne jest dla najbardziej zaawansowanego planu L, który kosztuje 85 zł/mies. z rabatami (e-faktura, zgody marketingowe) – oferta gwarantuje dostęp do 300 GB internetu każdego miesiąca.

W przypadku środkowego planu M za 65 zł/mies. po rabatach mamy 3 pierwsze miesiące abonamentu za 0 zł, natomiast dla podstawowego planu S jest przewidziano jeden darmowy miesiąc abonamentu. Kupując plan L, można oszczędzić sporo pieniędzy – ponad 500 zł. Dodatkowo obok darmowych miesięcy mamy także możliwość korzystania z Netflixa przez maksymalnie 6 miesięcy (dla planu S jest to jeden miesiąc).

Niezależnie od planu na początku obowiązuje jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 60 zł, natomiast warto też zaznaczyć, że od 25. miesiąca ceny abonamentów wzrastają o 15 złotych (dla planu S – do 70 zł, M – 80 zł, L – 100 zł).

Każdy kolejny abonament numer jest 20 zł tańszy. Promocja potrwa do 11 grudnia 2023 roku, czyli następnego poniedziałku.

REKLAMA

Więcej o ofertach i nowościach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA