REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Nielimitowany internet w T-Mobile na święta. Jak możesz skorzystać?

T-Mobile ma prezent na święta dla swoich klientów. Magentowy operator umożliwia skorzystanie z nielimitowanego internetu.

01.12.2023
17:57
T-Mobile
REKLAMA

Skończył się sezon listopadowych wyprzedaży związanych z Black Friday, natomiast wielkimi krokami nadchodzą święta, czyli czas prezentów i promocji związanych z tym okresem. Magentowy operator uruchomił z tej okazji kalendarz adwentowy, dzięki któremu codziennie będzie można zgarnąć określony darmowy prezent, m.in. kody rabatowe. Akcja potrwa aż do 24 grudnia, więc warto sprawdzać aplikację Mój T-Mobile.

REKLAMA

T-Mobile z darmowym nielimitowanym internetem. Dla wszystkich klientów za darmo

Od dzisiaj, czyli 1 grudnia, aż do końca miesiąca klienci magentowej sieci komórkowej mogą cieszyć się darmowym nielimitowanym internetem. Odebranie takiego bonusu jest banalnie proste – wystarczy zajrzeć do aplikacji Mój T-Mobile i aktywować usługę w programie Magenta Moments. Bonus jest oczywiście zupełnie darmowy, natomiast każdy klient może aktywować promocyjną usługę tylko raz na jednym numerze.

Z rozwiązania mogą skorzystać wszyscy korzystający z sieci T-Mobile – indywidualni klienci abonamentowi w pakiecie T, T Data, korzystający z oferty na kartę (taryfa GO!) oraz MIX (Frii Mix), a także biznesowi klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma oraz DATA JUMP. Warto jednak zaznaczyć, że długość obowiązywania darmowego nielimitowanego pakietu internetu będzie zależna od posiadanej taryfy.

Posiadacze abonamentu mogą liczyć na 30 dni nielimitowanego internetu, natomiast klienci na kartę oraz MIX na 28 dni. Aktywacja usługi nie zostanie zrealizowana od razu – trzeba będzie poczekać 72 godziny od uruchomienia pakietu. Oczywiście jest to nielimitowany internet na terenie naszego kraju – za granicą promocja nie będzie działać.

Czasu jest dużo i tak naprawdę można zapewnić sobie cały grudzień darmowego pobierania gier, oglądania filmów, natomiast jest też opcja aktywowania go wraz z końcem grudnia i pozostawienia sobie nielimitowanego dostępu na styczeń 2024 roku.

REKLAMA

Więcej o ofertach i usługach operatorów możesz przeczytać na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA