REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Kupujesz zegarek, dostajesz słuchawki w prezencie. Takie rzeczy w Huawei

Huawei uruchomił nową promocję, dzięki której możemy zyskać dwa sprzęty w cenie jednego. Kupując zegarek producenta, otrzymamy też słuchawki w prezencie. Taka oferta jednak nie potrwa wiecznie.

11.12.2023
14:40
Huawei Watch GT 4 Christmas Edition
REKLAMA

Producenci elektroniki, szczególnie w zimowym okresie, uruchamiają coraz to nowe promocje i prezentują nowości, które sprawiają, że świąteczne zakupy stają się jeszcze bardziej opłacalne. Oprócz licznych przecen, Huawei wprowadził też specjalne świąteczne edycje zegarka Watch GT 4 Christmas Edition, co sprawia, że jeszcze bardziej warto kupić zegarek (niekoniecznie w limitowanej edycji).

REKLAMA

Huawei do zakupu zegarka dorzuca też słuchawki. W prezencie

Właśnie wystartowała akcja, w ramach której przy zakupie zegarka Huawei Watch GT 4 w dowolnej wersji – cztery warianty z kopertą o średnicy 46 oraz trzy z mniejszą, 41-mm kopertą – dołączane są bezprzewodowe douszne słuchawki FreeBuds FE 2 o wartości 199 zł w prezencie lub za symboliczną złotówkę (w zależności od sklepu).

To kolejna oferta w promocji „Prezentowe Inspiracje”, gdzie co jakiś czas pojawiają się różnorodne promocje na sprzęt Huawei. Z pewnością nowa akcja jest korzystna dla kupującego, ponieważ zarówno zegarek Huawei Watch GT 4 46 mm, jak i 41 mm to zdecydowanie jedne z najlepszych inteligentnych zegarków obecnie dostępnych na rynku. Co istotne, nie tylko są kompatybilne z ekosystemem Huawei, ale działają także ze smartfonami innych producentów – zarówno Apple'a, jak i urządzeniami z Androidem.

Poza eleganckim wyglądem zegarki oferują liczne funkcje zdrowotne i sportowe, które przydadzą się już po zakończonych świętach i po rozpoczęciu nowego roku, pomagając w realizacji noworocznych postanowień dotyczących sportu i zdrowego stylu życia. Aktualna promocja, w której przy kupnie zegarka Huawei Watch GT 4 producent dorzuca słuchawki FreeBuds SE 2, potrwa do 24 grudnia, dlatego jest to idealna okazja do nabycia dwóch prezentów. Na przykład zegarek może być prezentem dla żony lub męża, a słuchawki dla dziecka. Możliwości jest wiele.

Z promocji możemy skorzystać kupując dowolny wariant zegarka Huawei Watch GT 4 w oficjalnym sklepie Huawei lub w sieciach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom oraz Komputronik.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Huawei przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA