REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nie wiesz, czy wydać kilka stówek na nowe Call of Duty? Przetestuj je za darmo

Dla tych, którzy są niezdecydowani czy chcą wydawać kilkaset złotych na nowe Call of Duty Modern Warfare III, już w ten piątek startuje możliwość sprawdzenia gry bezpłatnie. To wszystko dzięki darmowemu weekendowi.

13.12.2023
16:51
Nie wiesz, czy wydać kilka stówek na nowe Call of Duty? Przetestuj je za darmo
REKLAMA

Każdy gracz chyba chociaż raz stanął przed wyborem "kupić tę grę, czy nie kupić". Ceny gier rosną, ale ich jakość niekoniecznie i często jest tak, że po zakupie nie jesteśmy do końca zadowoleni z decyzji. Nie wszystkie platformy pozwalają na zwrot gry, więc na pomoc przychodzą darmowe weekendy, czyli czasowe dostępy bez obowiązku kupna. Teraz taka możliwość jest w przypadku nowego COD.

REKLAMA

Call of Duty Modern Warfare III za darmo w weekend. Świetna okazja, aby przetestować grę

Producent Call of Duty ogłosił, że w najbliższy weekend będzie możliwość darmowego przetestowania gry. Warto jednak zaznaczyć, że gratisowy dostęp do gry nie obejmuje kampanii, a tylko tryb wieloosobowy. Darmowy weekend zaczyna się już w czwartek 14 grudnia i potrwa aż do poniedziałku 18 grudnia. Oznacza to, że przez cztery dni będzie można testować produkcję bez wydawania ani jednej złotówki.

Gracze podczas bezpłatnego dostępu zyskają możliwość sprawdzania zawartości trybu wieloosobowego – od klasycznych map takich jak Highrise, Rust i Shipment, ale także nową mapę Meat z sezonu 1, nowy tryb Ground War oraz kooperacyjny Zombie. Oczywiście dostępne będą tryby Team Deatmatch, Hardpoint, Kill Confirmed oraz Domination.

Zapytacie się, na jakiej platformie będzie udostępniony darmowy weekend Call of Duty: Modern Warfare III? Wszyscy posiadacze komputerów osobistych z systemem Windows, ale także konsol - oznacza to, że gracze na z konsolami PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One, Xbox Series X|S - będą w stanie w najbliższych dniach bawić się w nowym COD.

To świetna okazja, aby sprawdzić, czy nowa produkcja Activision nam się spodoba. Jeśli tak, to nic nie stoi na przeszkodzie w dalszej grze w Call od Duty Modern Warfare III po zakupie, natomiast jeśli nie przypadnie nam do gustu to nic straconego – nie wydamy ani złotówki. Patrząc na wcześniejsze recenzje i opinie użytkowników o nowej części taki darmowy weekend z pewnością jest potrzebny.

REKLAMA

Więcej o Call of Duty: Modern Warfare III przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA