REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Te telefony Samsunga dostają właśnie Androida 14. One UI 6 trafia do bardzo popularnych modeli

Jeżeli jesteś posiadaczem tabletów Samsung lub średniopółkowych smartfonów sprzed dwóch lat, to mamy dobrą wiadomość. Aktualizacja do Androida 14 z nakładką One UI 6 powinna na dniach trafić do twojego telefonu.

06.12.2023
8:40
Te telefony Samsunga dostają właśnie Androida 14. One UI 6 trafia do bardzo popularnych modeli
REKLAMA

Proces aktualizacji do najnowszej wersji systemu i nakładki One UI idzie pełną parą. W zeszłym tygodniu informowaliśmy o dostarczeniu przez Samsung aktualizacji do Galaxy S22, Galaxy A54 i Z Fold 5.

Wkrótce aktualizacjami będą mogli cieszyć się także posiadacze trochę starszych smartfonów Samsung oraz tabletów.

REKLAMA

One UI 6 dla najpopularniejszych smartfonów Samsung tuż za rogiem

Mowa tu konkretnie o Galaxy S21 FE, Galaxy A52s, Galaxy A33, a także Galaxy Tab S9 FE oraz Galaxy Tab S9 FE+ Pierwsi użytkownicy modelu Galaxy S21 FE w Polsce donoszą, że już teraz jest dostępna aktualizacja do Androida 14 z nakładką One UI 6.0. To bardzo popularny model, z którego korzysta masa Polaków i jeśli korzystasz właśnie z niego, to już teraz możesz zajrzeć do ustawień.

Natomiast aktualizacja dla Galaxy A52s - jednego z najpopularniejszych smartfonów w Polsce - dostępna jest już w Bułgarii, Holandii oraz Niemczech. Aktualizacja ma rozmiar 2,29 GB, a jej numer kompilacji to A528BXXU5FWK4. Oprócz aktualizacji systemu i nakładki, zawiera ona również pakiet cyklicznych poprawek zabezpieczeń z listopada 2023 roku. Spodziewa się, że dystrybucja aktualizacji w Polsce nastąpi w ciągu kilku dni.

Z kolei Galaxy A33 już teraz otrzymał aktualizację w kilku krajach Europy. Jeżeli jesteś jego posiadaczem, wyczekuj aktualizacji o numerze kompilacji A336BXXU7DWK6 i rozmiarze 2,3 GB.

Podobnie jak A33, Android 14 z nakładką One UI 6 trafił do Galaxy Tab S9 FE i Galaxy Tab S9 FE+ w różnych krajach Europy i w ciągu następnych kilku dni do polskich użytkowników powinna trafić aktualizacja o numerze kompilacji - odpowiednio dla każdego modelu - X516BXXU1BWK9 i X616BXXU1BWK9.

REKLAMA

Więcej na temat aktualizacji do One UI 6:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA