REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Xiaomi szykuje tabletowego potwora. Pad 7 Pro będzie wspaniały

Ledwo skończyłem testy Xiaomi Pad 6, a już producent szykuje jego następcę, w tym wyjątkowo mocny Xiaomi Pad 7. Czy szykuje się zabójca sztandarowych tabletów?

27.11.2023
14:18
Xiaomi szykuje tabletowego potwora. Pad 7 Pro będzie wspaniały
REKLAMA

Oczywiście niektórzy teraz wywracają oczami przed monitorami, bo w ich opinii tablet z Androidem nadaje się tylko do jednej rzeczy - do kosza. To szkodliwe stereotyp. Te tablety są bardzo dobre. Kilka modeli przeszło przez moje ręce w tym roku, inne czekają w kolejce, a każdy z nich nadaje się do pracy, zabawy i konsumpcji multimediów.

REKLAMA

Więcej o tabletach z Androidem przeczytacie w:

Polubiłem te tablety, więc z radością przyjąłem informację, że Xiaomi pracuje nad kolejną iteracją swojej rodziny tego typu urządzeń. Jedno z nich będzie bestią.

Xiaomi Pad 7 Pro to tabletowe zwierzę

Sercem urządzenia ma być Snapdragon 8 Gen 2, czyli drugi najmocniejszy procesor w świecie Androida, który ledwo kilka tygodni temu został zdetronizowany przez swojego następcę - Snapdragona 8 Gen 3.

REKLAMA

Ekran Xiaomi Pad 7 ma przekątną 10 cali i rozdzielczość 1480 x 2367 pikseli. Może pochwalić się imponującą częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz. Takie wymiary ekranu oznaczają, że Xiaomi Pad 7 Pro ma o 1 cal mniejszą przekątną niż Xiaomi Pad 6 Pro. Z tyłu mają znaleźć się dwa aparaty - główny i z obiektywem ultraszerokokątnym.

Kwestią otwartą pozostaje dostępność tabletu poza Chinami, bo poprzednik występował tylko na tamtejszym rynku. Być może producent zdecyduje się w tym roku poszerzyć jego dostępność, co byłoby świetną wiadomością.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA