REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Koniec z irytującą funkcją WhatsAppa. Teraz apka dodaje drugą opcję

WhatsApp wprowadza kolejną funkcję, która ułatwi wam życie - szczególnie w podbramkowych sytuacjach, gdy naprawdę jesteście bez opcji. Teraz nie musicie się martwić o to, że nie zalogujecie się do konta. Dlaczego? Bo wchodzi alternatywna metoda weryfikacji logowania.

21.11.2023
9:35
WhatsApp logowanie
REKLAMA

WhatsApp znowu ulepsza wasze życie. Może nie tak bardzo, jak czatbotem, którego nikt nie potrzebuje - ale czymś zupełnie innym. Jak wygląda obecnie logowanie się do waszego konta z weryfikacją dwuetapową? Musicie zawsze potwierdzić, że to wy, poprzez wpisanie kodu przesłanego w SMS-ie. Problem w tym, że nie zawsze możecie mieć dostęp do sieci komórkowej. Teraz Meta zdała sobie z tego sprawę i oficjalnie dodała drugą opcję weryfikacji naszej tożsamości.

REKLAMA

WhatsApp wprowadza weryfikację mailową

Jak podaje serwis WABetaInfo, WhatsApp wprowadził nową funkcję, umożliwiającą użytkownikom powiązanie swoich kont z adresem e-mail w celu uwierzytelnienia. To już nie tylko wersja beta, ale funkcja ta dostępna jest dla wszystkich. Ta aktualizacja (do wersji 23.24.70), obecnie dla posiadaczy iPhone'ów, umożliwia weryfikację konta za pomocą adresu e-mail dodanego w aplikacji zamiast przy użyciu SMS-a

Co jeszcze ma w planach WhatsApp? Sporo nowości, o których przeczytacie na Spider's Web:

Gdzie to może być pomocne? Na przykład, kiedy znajdujemy się w miejscu, gdzie sygnał telefoniczny jest zbyt słaby, aby odbierać wiadomości czy połączenia.

Aby dodać adres e-mail, użytkownicy mogą uzyskać do niego dostęp poprzez menu Konta w ustawieniach swojego profilu. E-mail służy wyłącznie do dostępu do konta - nie będzie on aktywny dla innych użytkowników platformy. Dodanie alternatywnego sposobu weryfikacji nie oznacza, że teraz możecie założyć konto bez numeru telefonu. Ten nadal pozostaje niezbędny do korzystania z WhatsAppa, niezależnie od dokonanych zmian.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA