REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

OnePlus 12 na pierwszych zdjęciach. Jest coś, z czego niektórzy będą zadowoleni

Już zaraz, bo na początku grudnia, zadebiutuje oficjalnie OnePlus 12. Teraz producent chwali się pierwszymi oficjalnymi zdjęciami, które ujawniają wszystko. Czy to będzie wasz następny flagowiec?

27.11.2023
15:16
smartfon OnePlus 12
REKLAMA

Najnowszy flagowiec marki, która kiedyś rozpoczęła swoją działalność jako producent tańszych, ale nadal znakomitych telefonów, już niedługo zadebiutuje na rynku! Premiera OnePlus 12 jest zaplanowana na 5 grudnia. Marka właśnie opublikowała zwiastun smartfona na chińskiej platformie - ci, którzy oczekiwali powrotu znanego wyglądu, na pewno będą zadowoleni!

REKLAMA

OnePlus 12 na pierwszych zdjęciach. Wygląda przepięknie

Na kanale Weibo marki pojawiły się zdjęcia, renderki oraz film (który znajdziecie poniżej) prezentujące w pełni to, co będziemy mogli mieć w rękach już w styczniu. Dowiedzieliśmy się, że nowy smartfon marki OnePlus będzie dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym i zielonym (we wzorki).

Jak nie OnePlus, to może inny smartfon? Po więcej newsów wpadajcie na Spider's Web:

Jeżeli czekaliście na ogromną zmianę w wyglądzie względem telefonów OnePlus 11 czy składaka OnePlus Open, to niestety źle trafiliście. OnePlus 12 podąża w tym samym kierunku co poprzednicy.

Ale że jest to nowy model, to dostanie on większą wyspę aparatów. Na górze znajdzie się większa antena do łączności, a przycisk alert slider przeniesiono na drugą stronę obudowy.

OnePlus 12 - kolejne potwierdzenie specyfikacji

REKLAMA

Kolejny raz słyszymy o tej samej specyfikacji - ale czy już oficjalnie? Yahoo Tech HK podaje, że OnePlus podzielił się już najważniejszymi danymi dotyczącymi specyfikacji nowego flagowca. Smartfon ma dostać czip Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, sensor Sony LYT-808 o rozdzielczości 50 megapikseli w głównym aparacie, aparat telefoto o rozdzielczości 64 megapikseli z 3-krotnym przybliżeniem oraz wyświetlacz 2K od BOE. Więcej o przeciekach OnePlus 12 przeczytacie w tym miejscu!

OnePlus 12 najpierw zostanie pokazany 5 grudnia i zadebiutuje na rynku chińskim. Co z resztą świata? Według przecieków, możemy się spodziewać jego premiery już w okolicach stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA