REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Płacisz za Netfliksa, dostaniesz za darmo kultowe gry. Nie jedną, ale trzy

Netflix ogłosił, że posiadacze subskrypcji już niebawem zyskają dodatkowe bonusy. Dokładnie dostęp do trzech kultowych części Grand Theft Auto (GTA) zupełnie za darmo.

29.11.2023
17:59
Płacisz za Netfliksa, dostaniesz za darmo kultowe gry. Nie jedną, ale trzy
REKLAMA

Wielkimi krokami nadchodzi wyczekiwane przez wielu GTA VI i jak według wcześniejszych doniesień gra ma zostać oficjalnie ogłoszona już niebawem. Tytuł będzie powrotem do Vice City, czyli świata przedstawionego w popularnym GTA: Vice City. Gdyby ktoś jakimś cudem jeszcze nie grał w tę popularną produkcję (lub jej nie przeszedł, co jest bardziej prawdopodobne) i subskrybuje Netfliksa, to ma dobry powód do powrotu. Grę można uzyskać za darmo w pakiecie dzięki popularnemu serwisowi VOD.

REKLAMA

GTA Trilogy Definitive Edition dla posiadaczy Netfliksa za darmo

Już dzisiaj posiadacze aktywnej subskrypcji Netflix mogą się wstępnie rejestrować, żeby w połowie grudnia otrzymać darmowy dostęp Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. W trylogię wchodzą trzy kultowe części – GTA III, Vice City oraz San Andreas, a w pakiecie dostajemy wydanie The Definitive Edition.

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tych produkcji, które przecież zmieniły branżę gier na zawsze. Nie bez powodu te trzy części nazywane są kultowymi.

Posiadacze abonamentu Netflix będą mogli uzyskać dostęp do trylogii GTA w aplikacji mobilnej Netflixa, w sklepie App Store na iPhone’y i iPady oraz w sklepie Google Play na urządzenia pracujące na systemie Android.  Dostęp zostanie przyznany już 14 grudnia (który przypada na czwartek).

Zapisywać się można już teraz, natomiast będzie trzeba poczekać nieco ponad dwa tygodnie na możliwość rozgrywki w dniu jej udostępnienia.

Jak widać, Netflix rozbudowuje swoje małe imperium growe, implementując do usługi Netflix Games gry coraz to kolejnych producentów z różnych gatunków. GTA: The Trilogy  - The Definitive Edition jest kolejną obok ponad 80 gier udostępnionych za subskrybentom Netflixa zupełnie za darmo bez dodatkowych reklam, mikropłatności czy innych opłat.

To świetny moment, aby powrócić do Liberty City, Vice City lub San Andreas.

REKLAMA

Więcej w tematyce gier możesz przeczytać na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA