REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Ubisoft daje Assassin's Creed Syndicate za darmo! Wystarczą dwa kliki

Assassin's Creed Syndicate to jedna z najciekawszych odsłon serii o zakapturzonych zabójcach. Teraz jest dostępna kompletnie za darmo. Wystarczą dwa kliki by dodać grę do swojej kolekcji.

28.11.2023
12:56
Assassin's Creed Syndicate za darmo! Wystarczą dwa kliki
REKLAMA

Biorąc pod uwagę historyczną oprawę, Assassin's Creed Syndicate to odsłona osadzona na najdalszym punkcie osi czasu, przenosząc graczy do Londynu czasów drugiej rewolucji przemysłowej. Mamy rok 1868, stolicę Wielkiej Brytanii do wyrwania spod wpływu Templariuszy oraz wiele historycznych postaci do spotkania.

REKLAMA

W Assassin's Creed Syndicate gracz krzyżuje ścieżki z takimi osobistościami jak Karl Marx, Charles Darwin, Charles Dickens, Alexander Graham Bell czy królowa Wiktoria. Wyróżnikiem Syndicate jest system dwóch grywalnych bohaterów, a także unikalna otoczka wysoce uprzemysłowionego Londynu, z jego kominami, tramwajami oraz bronią palną.

Wystarczy odwiedzić stronę internetową Ubisoftu poświęconą akcji promocyjnej, a następnie wybrać odpowiedni przycisk, deklarując chęć odebrania gry Assassin's Creed Syndicate za darmo. Następuje wtedy synchronizacja z kontem Ubisoft Connect, a gra wideo zostaje automatycznie dodana do naszej wirtualnej kolekcji. Całość trwa kilka sekund i kosztuje nas dwa kliki.

Po dodaniu gry do kolekcji, Assassin's Creed Syndicate możemy pobrać na dowolne urządzenia z zainstalowaną aplikacją Ubisoft Connect. Sam pobrałem zdobyty za darmo tytuł na handheld Lenovo Legion Go i muszę przyznać, że mimo ośmiu lat na karku, produkcja Ubisoftu wciąż wygląda naprawdę nieźle. Do tego bardzo dobrze działa na niskonapięciowym Ryzenie Z1.

Możliwe, że świetna inicjatywa Ubisoftu ma przykryć niedawny blamaż z reklamami w serii Assassin's Creed.

REKLAMA

Kilka dni temu fani serii raportowali o reklamach pojawiających się w grach Assassin's Creed, zwłaszcza AC Odyssey osadzonym w antycznej Grecji. Po fali oburzenia do sytuacji odniósł się sam Ubisoft, uważając, że wyświetlające się reklamy to skutek "błędu technicznego". Bardzo możliwe, że darmowe Assassin's Creed Syndicate ma zatrzeć negatywne wrażenie, jakie powstało na skutek ostatnich wydarzeń.

Zgarnięcia Assassin's Creed Syndicate nie należy odkładać na później. Gra będzie dostępna za darmo dla każdego gracza do 6 grudnia 2023 roku. Fajny prezent od przyspieszonego Mikołaja.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA