REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Burger Drwala bez kolejki. Wystarczy smartfon

Burger Drwala wrócił do oferty McDonald’s. Ci, którzy co roku czekają na ten moment, spotkają się z problemem kolejek. Wygodniej zrobisz to w aplikacji mobilnej.

08.11.2023
14:48
mcdonalds rosja wujek vania logo
REKLAMA

Od paru lat każdoroczne pojawienie się Burgera Drwala w słynnej sieci restauracji wiąże się ze wzmożeniem w mediach społecznościowych. Na Twitterze jest to bardzo popularne hasło, zresztą również na TikToku oraz YouTubie pojawia się wiele filmów w tej tematyce. Innymi słowy, media społecznościowe mają ogromny wpływ na popularność kanapki, co po prostu widać, gdy pójdziemy do restauracji i staniemy w kolejce. Technologia jednak może w tym pomóc.

REKLAMA

Burger Drwala w aplikacji. Zamówienie można realizować przy pomocy smartfona

Do tego będzie potrzebna aplikacja McDonald’s - standardowo dostępna na smartfony z Androidem lub iOS. Warto zaktualizować ją do najnowszej wersji, tak aby nie napotkać problemów typu "ale mi się nie pojawia". Aplikacja na stronie głównej wskazuje, że Burger Drwala jest już dostępny - klikamy w baner na górze i jesteśmy przenoszeni na listę tegorocznych pozycji w menu.

Na start jest dostępny wyłącznie podstawowy Klasyczny Burger Drwala - aplikacja mobilna jednak pozostawia 5 miejsc na pozostałe jego wersje, które mają trafić do sieci restauracji w następnym tygodniu, a dokładnie w następną środę 15 listopada. Pod informacją o nadchodzących propozycjach mamy guzik „Zamów w aplikacji”, który jest kluczem do braku obowiązku stania w długich kolejkach.

Klikamy guzik i następnie przyjdzie nam wybrać restaurację, z której odbierzemy osobiście naszego Burgera Drwala, a następnie przechodzimy do realizacji zamówienia.

Burger Drwala Klasyczny kosztuje w aplikacji mobilnej McDonald’s 25,90 zł (w ubiegłym roku było to 24,90, natomiast plotki wskazywały nawet na cenę ok. 30 zł) i jego ikonka znajduje się na samej górze w zakładce „Co nowego?” - wybieramy ją, lecz warto zaznaczyć, że żółty wyszczególniony guzik zaproponuje nam jeszcze zestaw, dopiero guzik „Dodaj do zamówienia” pozwoli nam dodać samego burgera.

Następnie klikamy przycisk "Wybierz miejsce odbioru" i wyświetlą się dwie opcje - ladę (na miejscu, na wynos) oraz zamówienie do stolika. Następnie przyjdzie zapłacić w aplikacji mobilnej, do czego możemy użyć Google Pay, Apple Pay, BLIK lub kartę płatniczą.

REKLAMA

Aplikacje na smartfony mogą ułatwić życie - o takich piszemy na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA