REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Orange rozdaje bonusy. Można odebrać darmową paczkę internetu i nie tylko

Mamy pierwszą środę miesiąca, więc Orange przygotował darmowe bonusy dla swoich klientów. Skorzystać mogą zarówno abonenci, jak i tzw. karciarze, chociaż prezenty są różne.

04.10.2023
14:16
orange polska prezes Julien Ducarroz
REKLAMA

Co tydzień pomarańczowy operator rozdaje gratisowe bonusy do odebrania przez klientów. Zdecydowanie warte uwagi są prezenty w postaci paczek internetu, wszak jest największe prawdopodobieństwo, że klienci je zużyją - inne usługi niby fajnie mieć, ale wiadomo, nie każdy ich potrzebuje. Tym razem jest m.in. internet, ale tylko dla jednej grupy klientów.

REKLAMA

Orange ma darmowy internet do odebrania. Skorzystają klienci abonamentów

Wczoraj Orange poinformowało o świetnym bonusie z okazji Dnia Doświadczeń Klienta, z którego w dalszym ciągu wszyscy klienci operatora (niezależnie od taryfy - także ci od Nju Mobile) mogą skorzystać i odebrać darmową paczkę 20 GB internetu do wykorzystania przez 14 dni. 

Natomiast dzisiejszym, środowym pakietem, który będzie dostępny do pojawienia się kolejnego bonusu, jest usługa Serwisant24 na 2 miesiące lub alternatywnie, co wydaje się znacznie lepsze, paczka internetu 7 GB. Ponadto Rzecznik Prasowy Orange Wojciech Jabczyński twierdzi, że dla niedużych, wybranych grup (choć nie sprecyzował dokładnie jakich) przygotowano usługi Boosteroid na 7 dni lub ZabezpieczPESEL na 2 miesiące za darmo.

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

Jest też mały prezent dla klientów Orange na kartę

REKLAMA

Niemniej jednak to nie znaczy, że w ogóle nic nie zyskają. Mamy przecież pierwszą środę miesiąca, która gwarantuje darmowy bonus od pomarańczowego operatora.

Tym razem jest to… usługa Nawigacja Orange na 2 miesiące za darmo, którą można odebrać w aplikacji Mój Orange w zakładce „Dla Ciebie”. Bonus jest do wzięcia aż do 31 października, bo oczywiście dzień później będzie pierwsza środa miesiąca i kolejny gratis dla „karciarzy”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA