REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Świat oszalał na punkcie skarbca Taylor Swift. Możesz go otworzyć, ale musisz rozwiązać zagadkę

Taylor Swift jest wspaniała. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Wie o tym również Google, który postanowił uczcić reedycję kultowego już albumu 1989. Trzeba rozwiązać puzzle.

20.09.2023
18:30
Taylor Swift
REKLAMA

Taylor Swift należy do grona najbardziej utalentowanych wokalistek XXI wieku. Każdy jej album to kopalnia hitów, a trasy koncertowe wyprzedają się momentalnie. Jednak w trakcie jej kariery nastąpił spór z wytwórnią nagrań, co skończyło się niezbyt dobrze dla artystki.

REKLAMA

W 2018 roku wygasł jej kontrakt z wytwórnią Big Machine Records, podpisała nowy z Republic Records. Taylor Swift próbowała odkupić prawa do swoich pierwszych 6 studyjnych albumów od BMG, ale jej wysiłki spełzły na niczym. W międzyczasie zmienił się właściciel wytwórni, który odsprzedał prawa do tych albumów firmie Shamrock Holdings, ale pod warunkiem udziału w zyskach.

Po raz kolejny Taylor Swift została pominięta, więc ogłosiła, że ponownie nagra swoje albumy, tak żeby mieć pełnię praw do nich. I właśnie niedługo zadebiutuje jej wersja piątego albumu o tytule 1989.

Znacie go na pewno, to z niego pochodzą takie hity jak Shake It Off, Blank Space, Wildest Dreams itd. Album był hitem sprzedaży, można powiedzieć, że artystka rozbiła nim bank. I właśnie to postanowił uczcić Google.

Google zaprasza fanów do otwarcia skarbca Taylor Swift

Gigant przygotował specjalne wydarzenie. Po wpisaniu w okno wyszukiwarki frazy Taylor Swift zobaczymy animację, a po prawej sejf.

Klikamy na niego i wyskakują puzzle, z których należy ułożyć odpowiedź, którą wpisuje się w pasek wyszukiwarki

W moim przypadku odpowiedź jest oczywista - Love.

Po rozwiązaniu przez fanów 33 milionów fanów Google ma pokazać coś specjalnego. Jako fan pani Swift nie mogę się doczekać, dlatego klikajcie szybciej. Świetna akcja promocyjna.

REKLAMA

Więcej o akcjach Google przeczytasz u nasz:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA