REKLAMA

The Elder Scrolls Online za darmo w promocji. I cyk, są plany na weekend

Gra MMORPG The Elder Scrolls Online jest do zgarnięcia kompletnie za darmo, dzięki promocji na platformie Epic Games Store. Dwa kliki i mamy plan na weekendowy wieczór, oszczędzając 80 złotych na zakupie.

21.07.2023 15.42
The Elder Scrolls Online
REKLAMA

The Elder Scrolls Online to jedno z najpopularniejszych MMORPG na rynku. Produkcja bardzo często wpada do zestawienia "wielkiej trójki" płatnych przedstawicieli tego gatunku, razem z World of Warcraft oraz Final Fantasy XIV. Teraz tytuł Bethesdy można zgarnąć kompletnie za darmo.

REKLAMA

Aby oszczędzić 80 zł i zdobyć The Elder Scrolls Online za darmo, wystarczą dwa kliki.

Po wejściu w kartę produktową gry na Epic Games Store klikamy w "pobierz". Następnie potwierdzamy zakup za 0,00 zł. To tyle. Potwierdzenie zakupu trafia na skrzynkę mailową, podczas gdy gracz może już pobierać TES Online poprzez program uruchamiający Epic Games. Ten sam, z poziomu którego uruchamia się Fortnite oraz inne darmowe gry zdobyte wcześniej na Epic Games Store.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że za darmo jest wyłącznie podstawowa wersja gry. Zawartość z dodatków takich jak najnowszy Necrom wciąż trzeba nabyć osobno. Bethesda wycenia takie rozszerzenia na 159 złotych. Jednak nawet podstawowa wersja wystarczy by spędzić przy MMORPG długie godziny, dni, a nawet tygodnie.

The Elder Scrolls Online lubię za dopasowanie do wygodnego grania na kontrolerze.

W przeciwieństwie do World of Warcraft i wielu innych MMORPG, TES Online jest silnie zorientowany na rozgrywkę w stylu konsolowym. Co za tym idzie, nic nie stoi na przeszkodzie, by chwycić w dłonie bezprzewodowego pada i grać na wielkim ekranie miast siedzieć przy biurku. Uwielbiam w ten sposób realizować mniej wymagające aktywności, jak zadania poboczne i zadania trybu fabularnego.

REKLAMA

Do tego TES Online - chociaż nie grzeszy urodą - stanowi pewną namiastkę kolejnego klasycznego The Elder Scrolls. Zawsze przyjemnie jest wrócić do tego świata, z jego unikalną muzyką oraz rasami, zwiedzając miejsca które pamiętamy z takich odsłon jak Morrowind (potrzebny dodatek), Skyrim czy Oblivion.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA