REKLAMA

Xiaomi Redmi Watch 3 Lite pokazany. Wygląda świetnie i będzie tani

Xiaomi wypuszcza nowego smartwatcha! Xiaomi Redmi Watch 3 to kolejna wersja popularnego i przystępnego cenowo smartzegarka. Czym się wyróżnia? Ekranem i ceną!

24.05.2023 08.09
Xiaomi Redmi Watch 3 Lite oficjalnie. Ogromny ekran w niskiej cenie?
REKLAMA

Xiaomi zdobywa miano króla budżetowych smartwatchy. Kto produkuje lepsze urządzenia w niskiej cenie? Już pierwszy Mi Band zapowiadał to, co nadeszło teraz. Czego możemy się spodziewać?

REKLAMA

Xiaomi Redmi Watch 3 Lite oficjalnie zaprezentowany.

Nowy smartwatch Xiaomi, który w Chinach nazywa się Redmi Watch 3 Youth Edition, prezentuje się całkiem obiecująco jak na przystępną cenę.

Redmi Watch 3, wersja Lite ma 1,83-calowy ekran o maksymalnej jasności 450 nitów. Wersja Lite będzie większa od droższej wersji, bo trójka ma ekran o przekątnej 1,75 cala.

Źródło: Xiaomi

Przeczytaj także:

Ekran to AMOLED o rozdzielczości 390 na 450 pikseli. Zegarek ma wytrzymać do 12 dni przy normalnym użytkowaniu i 8 dni przy "intensywnym", cokolwiek to znaczy.

Co jeszcze oferuje Xiaomi Redmi Watch 3?

Pod względem wyglądu, otrzymujemy produkt podobny do Apple Watcha. Czy ten materiał na grafikach poniżej to metal? Najprawdopodobniej nie. Osoby lubiące personalizację ucieszą się z faktu, że Xiaomi udostępni 200 tarcz zegarka i ponad 100 trybów treningowych.

Źródło: Xiaomi

Nowy produkt Xiaomi oferuje możliwość monitorowania pulsu, poziomu natlenienia krwi, poziomu stresu i jakości snu - to standard, którego oczekujemy od smartwatchy obecnie. Dodatkowo kobiety znajdą funkcje związane ze zdrowiem. Osoby korzystające z zegarka będą zadowolone z wodoodporności na poziomie 5 ATM, czyli do 50 metrów.

Redmi Watch 3 obsługuje również rozmowy. Chociaż głównie przez Bluetooth, a nie moduł eSIM.

Kiedy Xiaomi Redmi Watch 3 Lite trafi do sklepów?

REKLAMA

W Chinach zegarek, pod nazwą Xiaodmi Redmi Watch 3 Youth Edition, jest już dostępny w przedsprzedaży za 399 juanów, czyli w regionach 235 złotych.

Nie spodziewajmy się, że ta cena będzie obowiązywać w Europie. Możemy raczej oczekiwać ceny poniżej 400, być może około 350 złotych, ponieważ większy brat Redmi Watch 3 kosztuje u nas oficjalnie 449 złotych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA