REKLAMA

Ta przenośna konsola wygląda na jadalną. Można się pomylić

Jak to jest, że inne kraje dostają naprawdę fajne zabawki, a Polska nigdy nic interesującego? Zobaczcie na to: handheld rodem z bazaru z końca lat 90., dodatkowo w kształcie McNuggetsa z McDonald’s. I co najlepsze, zagracie na nim!

26.05.2023 05.53
Konsola z McDonald's z Tetrisem? Takie rzeczy tylko w Chinach
REKLAMA

Pamiętacie, jak w McDonald’s w Happy Meal można było dorwać nie tylko plastikowe zabawki, które często od razu lądowały w koszu, ale także takie na baterie? To były czasy.

REKLAMA

Kiedyś też McDonald's dodawał głośniczki z krótkimi fragmentami piosenek do zestawów dla dzieci. A teraz nie ma już czasów, czy coś. Ale w Chinach są:

Handheld w kształcie McNuggetsa w Chinach

Jeżeli zastanawiacie się, “gdzie podziały się interesujące zabawki”, to może trzeba spojrzeć na Chiny, gdzie na 40-lecie popularności kurczaka możecie dorwać ekskluzywnego handhelda w kształcie nuggetsa i w jego kolorze.

Źródło: McDonald's China

Przeczytaj także:

Jak podaje serwis Retro Dodo, jest to ekskluzywna chińska konsola, którą można nabyć od 24 maja w cenie 30 juanów chińskich, czyli około 18 złotych. Problem w tym, że została wyprzedana od razu w całych Chinach i zaczęła pojawiać się na serwisach aukcyjnych.

Źródło: McDonald's China

Samo urządzenie nie jest jakoś przerażająco genialne. To po prostu prosta bazarowa konsolka w kolorach kawałków kurczaka, wyposażona w ekran LCD, podobny do oryginalnego Game Boya. Przynajmniej przychodzi w takim świetnie wyglądającym (?) pudełku:

Zagracie na nim w... Tetrisa! I to w wersję licencjonowaną.

Tak, to trochę zaskakujące, ale przenośna konsolka w cenie większego hamburgera dostarczy wam wrażeń niczym z lat 90., ponieważ załadowana jest tam tylko jedna gra: Tetris.

I to nie jest prosta kopia czy nielegalna wersja. McDonald's uzyskał licencję od właścicieli praw Tetrisa (Tetris Holding LLC):

REKLAMA
Źródło: Retro Dodo przez SUIBIANCHICHICHI (górne zdjęcie po lewej stronie) i Chen Vito

Czy jest szansa, że ten produkt trafi do Polski? Zawsze jakaś jest. Wiele pewnie zależy od kosztów licencji. Skoro dostajemy karty z Pokemonami, to i taki handheld mógłby znaleźć swoje miejsce w naszym Happy Mealu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA