REKLAMA

Nadchodzi iOS 17. Tak Apple odświeży ważne aplikacje

Jeżeli myślicie, że iOS 17 przyniesie tylko drobne zmiany, to macie rację, najpewniej to nie będzie żadna ogromna aktualizacja, która odmieni system iPhone’ów. Ale za to mamy dostać sporo małych, ale przyjemnych nowości.

01.05.2023 12.36
Nadchodzi iOS 17.  Tak Apple odświeży ważne aplikacje
REKLAMA

Aplikacja Portfel i Zdrowie są zainstalowane na każdym iPhonie. Zdrowie jest kopalnią informacji na temat naszej aktywności. Co nowego pokaże Apple?

REKLAMA

iOS 17 z odświeżeniem aplikacji Portfel i Zdrowie

Dzisiejsze przecieki pochodzą od twitterowicza Analyst941, który nie jest na 100 proc. wiarygodnym źródłem. Chociaż trafnie przewidział Dynamiczną Wyspę z iPhone’a 14 Pro, dzisiejsze rewelacje należy traktować jednak ze sporym dystansem.

Aplikacja Zdrowie ma dostać odświeżony design naszych ulubionych statystyk. Mają one pojawiać się teraz w formie kafelków, a nie listy:

Przeczytaj także:

Większe zmiany mają dotyczyć Portfela. Analyst941, twierdzi, że aplikacja zostanie poddana znaczącym zmianom wraz z wydaniem iOS 17. Użytkownicy mają otrzymać możliwości wyszukiwania przez przeciągnięcie w dół, łatwiejszej organizacji, dedykowanego miejsca dla Apple Cash/Savings, przycisku ze wszystkimi transakcjami czy innych funkcji.

Mark Gurman, znany ze swoich wiarygodnych przecieków dotyczących Apple, odpowiedział na tweeta i potwierdził, że aplikacja Portfel rzeczywiście zostanie przeprojektowana:

To są zmiany, na które czekaliśmy. Portfel zawsze był prostą aplikacją, co w niektórych sytuacjach się nie sprawdzało.

Nowe sposób wybierania tapet w iOS 17.

Na koniec informacje na temat zmiany w sposobie wyboru tapet. Według leakera wprowadzony zostanie widok siatki i uproszczona zostanie ich edycja.

REKLAMA

Najnowsza wersja zostanie zapowiedziana na konferencji WWDC 2023, która odbędzie się na początku czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA