REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Tak powinno być wszędzie. WiFi w tych samolotach za darmo

Linie lotnicze Emirates wprowadziły genialną nowość. Klienci podróżujący jej samolotami, otrzymają bezpłatną łączność WiFi podczas lotu. Takie udogodnienia przydałyby się wszędzie.

23.05.2023
17:57
Tak powinno być wszędzie. WiFi w tych samolotach za darmo
REKLAMA

Podróż samolotem nierzadko wiąże się z brakiem możliwości podłączenia się do internetu. Dziś przez internet robimy niemal wszystko, dlatego brak łączności to duże utrudnienie. Linie Emirates postanowiły pójść na rękę swoim klientom.

REKLAMA

Darmowe WiFi na pokładzie linii Emirates.

Zainwestowała 300 milionów dolarów w pokładowe sieci WiFi, żeby zapewnić powszechny dostęp do internetu podróżującym. Najważniejsze jest to, że niezależnie jaką klasę wybierzemy - ekonomiczną, ekonomiczną premium, biznes czy pierwszą, otrzymamy dostęp do WiFi.

Jedynym wymogiem jest rejestracja do programu lojalnościowego Emirates Skywards. Oczywiście, są pewne ograniczenia, które zależą od posiadanego poziom. Dostępne są cztery pakiety: Blue, Silver Gold oraz Platinum. Jeśli jesteśmy w programie, linie oferują nam możliwość bezpłatnego wysyłania i odbierania wiadomości w popularnych aplikacjach - m.in. Messenger, WhatsApp, iMessage itd. niezależnie od klasy, którą podróżujemy.

Aby zyskać możliwość dowolnego serfowania po sieci, trzeba wybrać pierwszą klasę lub posiadać stopień Silver, Gold lub Platinum, podróżując klasą biznesową. Natomiast posiadacze Emirates Skywards Platinum, niezależnie od wybranej klasy, mają nielimitowany dostęp do sieci WiFi na pokładzie samolotu.

Rejestracja do programu odbywa się poprzez WiFi na pokładzie, strony internetowe emirates.com, flydubai.com albo aplikacji Emirates bądź flydubai.

REKLAMA

Tak powinno być wszędzie.

Brak dostępu do WiFi w trakcie lotu to dziś oczywista potrzeba. Możliwość darmowego połączenia się z siecią nie jest póki co standardem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA