REKLAMA

W YouTube Music będziesz mógł się pochwalić światu, czego słuchasz. Google szykuje ciekawą nowość

YouTube Music staje się coraz bardziej społecznościowe. Albo raczej teraz po prostu będziecie mogli się chwalić tym, przez ile minut albo godzin słuchaliście danego artysty - i wszystko za darmo, bez pobierania innych aplikacji.

27.04.2023 13.59
W YouTube Music będziesz mógł się pochwalić światu, czego słuchasz. Google szykuje ciekawą nowość
REKLAMA

Czy chcielibyście pokazać światu, jak ogromną obsesję macie na punkcie Taylor Swift czy Sanah? YouTube Music zaraz wyjdzie do was z odpowiedzią, czyli publicznym statystykom z odsłuchu artystów i playlist.

REKLAMA

Podsumowania w YouTube Music

W tej chwili otwarcie zakładki "Twój kanał" (z obrazu profilowego w prawym górnym rogu) skutkuje wyświetleniem utworów, artystów, listy odtwarzania i filmów, których słuchaliśmy w ostatnich kilku dniach - ot, podsumowanie waszego odsłuchania czy oglądania.

Warto tutaj zaznaczyć, że trzeba mieć co najmniej 4 godziny słuchania muzyki na platformach YouTube w każdym sezonie.

Przeczytaj też:

YouTube Music i publiczne statystyki

Jak donosi portal 9To5Google, YouTube rozpoczął udostępnianie ciekawej nowości dla niektórych użytkowników. Dokładniej, mowa o publicznym chwaleniu się swoimi statystykami całemu światu.

Pewnym osobom ze społeczności zostały udostępnione nowe funkcje w zakładce Ustawienia -> Prywatność. Dokładniej, mowa o kontrolowaniu tego, co udostępniamy publicznie z naszych statystyk. Czyżby Google chciało pójść w platformę typu social media dla muzyki?

Platforma jeszcze nic nie ogłosiła, ani też strona o tym na YouTube - Pomoc nie jest jeszcze dostępna. Chociaż widząc taką sporą implementację, odpowiednie ogłoszenie powinno nadejść dość szybko. Może na konferencji I/O 2023 w maju?

REKLAMA

Co to oznacza? Tyle, co zaraz będziemy mogli się pochwalić naszymi statystykami z YouTube Music (i nie tylko) całemu światu. Brzmi super.

Grafika główna: dennizn / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA