REKLAMA

Nowość na YouTubie. Niektórzy użytkownicy już śpiewają radośnie do ekranu

YouTube Music to streamingowa propozycja od giganta treści wideo, która dla niektórych jest czarnym koniem streamingów. Często uważana za mniej ciekawą, niż konkurencyjne usługi - ale jest wciąż w cenie zbliżonej do Spotify i nieco niższej od Apple Music. A co teraz gigant planuje wprowadzić do swojej aplikacji?

10.04.2023 16.40
Nowość na YouTubie. Niektórzy użytkownicy już śpiewają radośnie do ekranu
REKLAMA

Odpowiedź brzmi: karaoke. Ale zanim przejdziemy do szczegółów, warto podkreślić, że YouTube Music to platforma streamingowa, która wyróżnia się paroma rzeczami na tle konkurencji. Niektórzy cenią sobie możliwość odtwarzania muzyki z samego YouTube'a, której nie znajdziemy w Spotify czy Apple Music.

REKLAMA

Użytkownicy Reddita natknęli się na informacje dotyczące nowości w aplikacji YouTube Music. Tym razem do aplikacji ma trafić… karaoke. Będzie to dobra opcja na imprezy?

YouTube Music jak Spotify Karaoke

Owa funkcja działa podobnie jak Spotify Karaoke lub Apple Music Sing: wystarczy w karcie piosenki kliknąć sekcję "tekst", aby wyświetlić słowa piosenki, i móc następnie pośpiewać razem z artystą.

Kilku użytkowników forum opublikowało zdjęcia i filmy z działającej funkcji na swoich urządzeniach. W porównaniu ze zwykłymi, statycznymi słowami w sekcji "tekst", to miła odmiana.

Z komentarzy dowiadujemy się, że wszystkie piosenki z dodanymi słowami będą mieć opcję karaoke.

REKLAMA

Nie wszyscy jeszcze mają dostęp do nowej funkcji.

To nie jest zaskoczenie dla tych, którzy wiedzą, jak Google wprowadza aktualizacje do aplikacji YouTube. Nie wszyscy użytkownicy jeszcze otrzymali dostęp do nowej funkcji. Co ciekawe, gigant nie wydał żadnej oficjalnej informacji lub ogłoszenia dotyczącego aktualizacji sekcji "tekst" - ot, nowość pojawiła się niespodziewanie.

Na razie wydaje się, że nowa funkcja karaoke jest dostępna dla niektórych użytkowników aplikacji YouTube Music w wersji 5.51.50, ale nie dla wszystkich. Warto jednak zauważyć, że Apple Music i Spotify mają już tę funkcję od dłuższego czasu, więc YouTube Music po prostu dogania konkurencję.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA