REKLAMA

Google ma dla nas zagadkę przed I/O 2023. Rozwiążesz?

Konferencja Google I/O to nie tylko wydarzenie dla entuzjastów nowej technologii, programistów i przedsiębiorców, ale także dla istnych geniuszy. Bo jak inaczej nazwać osoby zdolne rozwiązać zagadkę stworzoną przez Google na stronie wydarzenia?

07.03.2023 19.09
Google ma dla nas zagadkę przed I/O 2023. Rozwiążesz?
REKLAMA

Google I/O to coroczna konferencja dla deweloperów, podczas której Google prezentuje swoje najnowsze produkty i technologie. Podczas niej Google prezentuje szeroką gamę nowości - od nowych wersji Androida, poprzez nowe funkcje starych aplikacji aż po premierę nowych urządzeń konsumenckich sygnowanych logiem koncernu.

REKLAMA

Oczekiwanie na Google I/O 2023 rozpoczyna się od... zagadki. Potrafisz rozwiązać?

Żeby umilić nam oczekiwanie na doroczne wydarzenie, Google opublikowało specjalną grę, w której udział może wziąć każdy i poprzez wspólny, globalny postęp entuzjaści mogą ujawnić datę nadchodzącej konferencji.

Puzzle dostępne są pod adresem io.google/2023/puzzle i są, powiedzmy sobie... wyzwaniem.

Po wciśnięciu przycisku Start wita nas ekran na którym - po krótkim ładowaniu z kultowym już dinozaurem - widoczna jest plansza pełna kółek.

Kółka w lewym górnym rogu ekranu oznaczają globalny postęp. Po wypełnieniu ich powinniśmy otrzymać datę tegorocznej konferencji.

Jednak jeżeli spoglądając na planszę po lewej, nie macie pojęcia, o co chodzi - spokojnie, my też nie. Po powrocie do pierwszego ekranu możesz przejść do plansz poszczególnych poziomów poprzez kliknięcie ikony po lewej stronie ekranu.

Przeniosą cię one do puzzli, w których nawigacja odbywa się poprzez klikanie na poszczególne kolumny i rzędy oraz za pomocą strzałek góra/dół i lewo/prawo.

REKLAMA

Jeżeli jesteś osobą z kategorii "Wolę patrzeć niż grać", na ekranie startowym gry możesz wcisnąć Observe, które umożliwi ci obserwację globalnego postępu w czasie rzeczywistym.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA