REKLAMA

Xiaomi Mi Band 7 NFC dostępny w Polsce. Tyle kosztuje opaska z płatnościami zbliżeniowymi

Wreszcie można go kupić. Bezpośredni następca popularnego modelu Mi Band 6 NFC, który wprowadził płatności zbliżeniowe do urządzenia za małe pieniądze, wylądował w polskich sklepach. Xiaomi Mi Band 7 NFC zaoferuje jeszcze więcej niż poprzednik. 

24.04.2023 14.04
xiaomi mi band 7 premiera opaska smartband
REKLAMA

W połowie miesiąca informowaliśmy, że opaska Xiaomi Mi Band 7 NFC trafi do sprzedaży w Polsce już niebawem. Niespełna dwa tygodnie później doczekaliśmy się oficjalnej premiery na półkach sklepowych i jak się okazuje, wcześniejsze doniesienia się sprawdziły - również w kwestii ceny.

REKLAMA

Xiaomi Mi Band 7 NFC w Polsce. Cena jest wyższa niż za poprzednika.

Wreszcie doczekaliśmy się polskiej premiery nowego wydania opaski sportowej z modułem do płatności zbliżeniowych. Nie jest on jednak najnowszy, bo po drodze Mi Band 8 zadebiutował w Chinach. Xiaomi Mi Band 7 NFC został wyceniony na 299 złotych i jest to kwota, która zgadza się z wcześniejszymi doniesieniami portalu MIUI Polska.

Sprzęt jest dostępny do kupienia na oficjalnym sklepie producenta mi-home.pl, ale także w sieciach popularnych sklepów z elektroniką. Specyfikacja urządzenia jest niemalże taka sama jak w przypadku modelu bez NFC, natomiast główną zaletą sprzętu jest możliwość płatności zbliżeniowych zarówno kartą MasterCard, jak i Visa dla banków:

REKLAMA
  • Mastercard: Alior Bank, Bank Pocztowy, Bank Polskiej Spółdzielczości, BNP Paribas, Credit Agricole, Curve, mBank, PKO Bank Polski, SGB-BANK, Zen, VeloBank
  • Visa: Credit Agricole, mBank, Nest Bank, PKO, Santander

Cena urządzenia jest jednak wyższa, bo dla przypomnienia, bezpośredni poprzednik - Mi Band 6 NFC był dostępny na początek w promocyjnej kwocie 199 złotych (po zakończeniu okazji było to 249 złotych). Domyślna kwota, którą trzeba zapłacić za Mi Banda 7 to 249 złotych, a więc niedziwne, że bardziej zaawansowany model z płatnościami jest nieco droższy. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA