REKLAMA

Minecraft Legends trafia do Xbox Game Pass. Masz szansę przejść grę za grosze

Dziś premiera Minecraft Legends. Gra od razu trafia do subskrypcji Xbox Game Pass, a to szansa na przejście nowej gry studia Mojang za grosze.

18.04.2023 16.17
Minecraft Legends trafia do Xbox Game Pass. Masz szansę przejść grę za grosze
REKLAMA

Xbox Game Pass to świetna subskrypcja, która w zamian za stosunkowo niską opłatę daje dostęp do potężnej biblioteki gier, zarówno na konsole, jak i komputery osobiste. Usługa może sprawić, że jej kupno na określony czas pozwoli przejść grę niskim kosztem - bo, przykładowo za wydanie na własność trzeba zapłacić kilkukrotnie więcej. 

REKLAMA

Minecraft Legends już w Xbox Game Pass. Kosztuje sporo, ale jest na to sposób

Microsoft właśnie ujawnił swoje plany dotyczące usprawnień usługi Xbox Game Pass na następne tygodnie i dowiadujemy się o kilku ciekawych nowościach. Naszą uwagę zwrócił, Minecraft Legends, który miał swoją premierę dziś.

Minecraft Legends to kolejny spin-off popularnego Minecrafta, który nieco przypomina Minecraft Dungeons, choć są pewne różnice. Nowa gra to RTS, czyli strategia czasu rzeczywistego, natomiast Dungeons to zdecydowanie RPG. Gra oferuje zarówno tryb dla jednego, jak i wielu graczy z rozbudowaną kampanią, której przejście powinno trwać od 18 do 30 godzin.

Warto jednak zaznaczyć, że gra nie należy do najtańszych - jest dostępna na Steamie za 189 złotych (lub w sklepie Microsoft). Niewiele więcej kosztuje bowiem wysokobudżetowy The Last of Us Part 1 lub Dead Island 2, który swą premierę ma w ten piątek.

Niemniej jednak Minecraft Legends jest dostępny dla posiadaczy Xbox Game Pass, którego miesięczny koszt to 40 złotych (lub 54 złote w wersji Ultimate), co wydaje się niezłą opcją, aby przejść grę niskim kosztem. Nawet jeśli zajęłoby to 2 miesiące, zapłacimy ponad 2-krotnie mniej. 

Co jeszcze w Xbox Game Pass?

REKLAMA

Do subskrypcji trafią nowe gry:

  • Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly - 20 kwietnia (chmura, konsole, PC)
  • Medival Dynasty - 20 kwietnia (Xbox One)
  • Homestead Arcana - 21 kwietnia (chmura, PC, Xbox Series X|S)
  • Cassette Beats - 26 kwietnia (PC)
  • BazBlue: Cross Tag Battle Special Edition - 27 kwietnia (chmura, konsola, PC)
  • The Last Case of Benedict Fox - 27 kwietnia (konsole, PC)
  • Redfall (chmura, PC, Xbox Series X|S)
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA