REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Gry

Już bez namawiania do Xboxa. Minecraft Dungeons niebawem na Steamie

Fani Minecrafta grający na PC nie mieli do tej pory wyboru: gra Minecraft Dungeons była dostępna wyłącznie na platformie Xbox. Już za niecały miesiąc będzie można się nią bawić za pomocą Steama.

minecraft dungeons steam
REKLAMA

Microsoft dość ciekawie podchodzi do produkowanych przez siebie gier. Liczne tytuły są wydawane na konkurujące z Xboxem platformy, mimo iż teoretycznie powinny stanowić zachętę do korzystania z gamingowych usług giganta z Redmond. Niemal jego wszystkie gry na PC wydawane są zarówno na platformę Xbox, jak i na platformę Steam. 22 września do tego grona dołączy popularny Minecraft Dungeons.

REKLAMA

Gra pojawi się w dwóch wersjach: standardowej oraz w edycji Ultimate. Strona produktowa na Steamie nie ma jeszcze dodanych cen, nie wiemy jeszcze ile steamowa wersja będzie kosztować w złotówkach. Jednak za amerykańskim blogiem Microsoftu wiemy, że podstawka ma kosztować 20 dol., zaś wersja rozszerzona 40 dol. Nabywcy edycji Ultimate otrzymają wszystkie wydane do tej pory rozszerzenia, ścieżkę dźwiękową z gry i artworki w wysokiej rozdzielczości.

Minecraft Dungeons na Steam.

Minecraft Dungeons to spin-off absurdalnie popularnej gry sandboxowo-survivalowej Minecraft. Jest inspirowany klasycznymi grami RPG typu dungeon crawl. Zabawa jest możliwa zarówno w pojedynkę, jak i ze znajomymi – w przygodach równocześnie może brać udział do czterech graczy.

REKLAMA

Minecraft Dungeons dostępny jest na Xbox (konsola, PC, streaming), PlayStation i Nintendo Switch, a już niedługi na Steam. Dostępna jest też wersja dla Windows pozbawiona integracji z jakąkolwiek platformą gamingową.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA