REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Już bez namawiania do Xboxa. Minecraft Dungeons niebawem na Steamie

Fani Minecrafta grający na PC nie mieli do tej pory wyboru: gra Minecraft Dungeons była dostępna wyłącznie na platformie Xbox. Już za niecały miesiąc będzie można się nią bawić za pomocą Steama.

24.08.2021
10:23
minecraft dungeons steam
REKLAMA

Microsoft dość ciekawie podchodzi do produkowanych przez siebie gier. Liczne tytuły są wydawane na konkurujące z Xboxem platformy, mimo iż teoretycznie powinny stanowić zachętę do korzystania z gamingowych usług giganta z Redmond. Niemal jego wszystkie gry na PC wydawane są zarówno na platformę Xbox, jak i na platformę Steam. 22 września do tego grona dołączy popularny Minecraft Dungeons.

REKLAMA

Gra pojawi się w dwóch wersjach: standardowej oraz w edycji Ultimate. Strona produktowa na Steamie nie ma jeszcze dodanych cen, nie wiemy jeszcze ile steamowa wersja będzie kosztować w złotówkach. Jednak za amerykańskim blogiem Microsoftu wiemy, że podstawka ma kosztować 20 dol., zaś wersja rozszerzona 40 dol. Nabywcy edycji Ultimate otrzymają wszystkie wydane do tej pory rozszerzenia, ścieżkę dźwiękową z gry i artworki w wysokiej rozdzielczości.

Minecraft Dungeons na Steam.

Minecraft Dungeons to spin-off absurdalnie popularnej gry sandboxowo-survivalowej Minecraft. Jest inspirowany klasycznymi grami RPG typu dungeon crawl. Zabawa jest możliwa zarówno w pojedynkę, jak i ze znajomymi – w przygodach równocześnie może brać udział do czterech graczy.

REKLAMA

Minecraft Dungeons dostępny jest na Xbox (konsola, PC, streaming), PlayStation i Nintendo Switch, a już niedługi na Steam. Dostępna jest też wersja dla Windows pozbawiona integracji z jakąkolwiek platformą gamingową.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA