REKLAMA

Te ubrania istnieją naprawdę i kosztują 37 000 zł. Będziesz wyglądał jak postać z Minecrafta

Czy chciałeś się kiedykolwiek poczuć jak Mario z Super Mario Bros albo Steve z Minecrafta? Teraz jedna z hiszpańskich marek daje taką możliwość, za skromne 37 tys. zł za cały zestaw. Jeżeli nie możesz sobie na to pozwolić, to może chociaż t-shirt za 6,5 tys. zł?

12.04.2023 11.48
Te ubrania istnieją naprawdę i kosztują 37 000 zł. Będziesz wyglądał jak postać z Minecrafta
REKLAMA

Technologia i świat mody są ze sobą bliżej niż wiele osób myśli. Microsoft ma swoje coroczne obciachowe świąteczne swetry oraz sklep, który pozwoli się zamienić w chodzący Windows XP. PlayStation i Xbox również mają własne sklepy z odzieżą, a trudno jest znaleźć recenzję elektroniki noszonej - m.in. słuchawek czy smartwatchy - które nie nawiązywałyby do wyglądu na użytkowniku.

REKLAMA

Teraz jednak role się odwróciły i to świat mody zapukał do drzwi technologii z prośbą o inspirację. Hiszpańska luksusowa marka ubrań Loewe wypuściła właśnie do sprzedaży kolekcję inspirowaną motywami znanymi z 8 i 16 bitowych gier.

Zobacz też: Huawei Watch Ultimate wygląda jakby pochodził od jubilera. Test i wrażenia

Ty też możesz być Pixel Perfekcyjny. Ale najpierw proszę 37 tysięcy złotych

Kolekcja Loewe "Pixel Perfect" została zaprezentowana w październiku zeszłego roku podczas paryskiego tygodnia mody i od razu wywołała falę komentarzy ze strony obserwatorów. Przede wszystkim dlatego, że ubrania (ale i stylizacje samych modeli) na myśl przywodziły Minecrafta oraz gry w stylistyce pixel-art.

Teraz Loewe oficjalnie dodaje najnowszą kolekcję Pixel Perfect do swojego sklepu. W ofercie znajdziemy m.in. t-shirty, spodnie, bluzę, kurtkę spódniczkę czy torebkę, a każdy z przedmiotów wywołuje iluzję wyjścia z 16-bitowej gry. Za efekt odpowiada zarówno zastosowanie odpowiednich materiałów i kolorów, jak i obszycie ubrań kwadratami i prostokątami, które mają tworzyć efekt "krawędzi" ubrań.

Źródło: Loewe
REKLAMA

Jednak ile zapłacisz za poczucie się jak Steve z Minecrafta? Cóż, co najmniej 6500 zł za sam pokazowy t-shirt i 37 000 zł za cały zestaw. Cenę możesz zbić do 24 000 zł jeżeli odpuścisz sobie torebkę za 12 000 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA