REKLAMA

GeForce NOW w fajnej promocji. Warto sprawdzić gaming w chmurze

Jak co czwartek, NVIDIA wprowadza nowości do swojej usługi grania chmurze. Obok kilku nowych tytułów została uruchomiona fajna promocja, dzięki której można testować przez dłuższy czas, jak wygląda granie w chmurze znacznie niższym kosztem. 

21.04.2023 02.33
GeForce Now 4K
REKLAMA

W obecnych nie potrzebujemy mocnego komputera do grania. Wystarczy tak naprawdę szybkie połączenie z internetem - najlepiej poprzez światłowód, trochę gotówki, nawet najtańszy laptop i…  trochę pieniędzy na subskrypcję. Fakt faktem, że GeForce Now możemy testować zupełnie za darmo, lecz domyślny pakiet wiąże się z wieloma ograniczeniami - są kolejki do serwerów i nie najlepsza jakość wyświetlanego obrazu.

NVIDIA natomiast oferuje dwa plany - tańszy Priority i droższy Ultimate, w czym ten pierwszy został znacznie przeceniony, jeśli wybierzemy plan na 6 miesięcy.

REKLAMA

GeForce Now Priority w promocji. Można zaoszczędzić sporo gotówki

Granie w GeForce Now nie należy do najdroższych usług, ponieważ w naprawdę sensownej cenie otrzymujemy dostęp do komputerów na serwerach firmy, na których jesteśmy w stanie pograć w najnowsze gry komputerowe. Podstawowy plan Priority domyślnie kosztuje 49 złotych na miesiąc i 249 złotych, płacąc z góry za 6 miesięcy. 

Natomiast promocja obniża cenę 6-miesięcznej subskrypcji do 149,40 złotych, co daje około 25 złotych za 1 miesiąc, choć z zaznaczeniem, że płatność jest realizowana z góry za pół roku. A to już naprawdę ciekawa opcja, żeby przez dłuższy czas móc testować subskrypcję GeForce Now niskim kosztem. Plan priority powinien być wystarczający dla większości użytkowników - daje dostęp bez kolejek do sprzętu obsługującego ray tracing z sesjami do 6 godzin przy maksymalnej rozdzielczości 1080p i 60 FPS.

 class="wp-image-3565952"
(źródło: NVIDIA)
REKLAMA

Co prawda, nie jest to plan Ultimate, który oferuje rozdzielczość 4K przy 120 FPS (lub Reflex 240 FPS przy 1080p) dzięki sprzętowi klasy RTX 4080, lecz wciąż daje radę i pozwala na wygodną rozgrywkę. Jeśli gramy w tytuły, które wspiera GeForce Now, to naprawdę dobra oferta - oczywiście aby móc uzyskać dostęp do gry, musimy ją posiadać na koncie Steam, Epic Game Store, Ubisoft Connect, czy Gog.

Niestety, ale niektórych gier brakuje - przykładowo produkcji Sony - takich jak The Last of Us Part 1, God of War, czy Spider Man Remastered. Do usługi jednak na premierę trafi Dead Island 2, o czym warto wspomnieć.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA