REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Dying Light: Enhanced Edition dostępne za darmo. Oto jak odebrać polowanie na zombie

Epic Games już nas przyzwyczaił, że w każdym tygodniu rozdaje gry za darmo. Platforma tym razem pozwoli nam na odebranie Dying Light: Enhanced Edition zupełnie za darmo.

06.04.2023
15:09
Dyingh Light The Following przeskalowane zdjęcie
REKLAMA

Fani gier o zombie z pewnością kojarzą produkcje polskiego studia Techland, czyli serię Dying Light. Pierwsza część, którą odbierzemy za darmo zadebiutowała ponad 8 lat temu, bo początkiem 2015 roku. Tytuł zebrał wiele pozytywnych opinii na całym świecie, a sukces Jedynki sprawił, że pojawiła się druga część, Dying Light 2: Stay Human.

REKLAMA

Dying Light: Enhanced Edition do odebrania za darmo. Od Epic Games

REKLAMA

Jeśli ktoś jednak nie grał w pierwszą grę z serii albo tak jak ja, miał okazję przejść tylko Dwójkę, to nadarzyła się dobra okazja ku temu by to zmienić. Od 6 kwietnia przez następny tydzień w sklepie Epic Games będzie do odebrania Dying Light: Enhanced Edition.

Darmową kopię gry możemy przypisywać do swojego konta od godziny 17:00, aż do czasu, gdy Epic Games udostępni kolejną darmową grę w następny czwartek (13.04) o godzinie 17:00.

Nie jest to podstawowa wersja pierwszego Dying Light, a jak nazwa mówi, nieco ulepszony wariant. Oczywiście poza dostępem do gry, dostaniemy także dodatek z łazikiem dla gracza, nowy tryb gry, dwie dodatkowe strefy kwarantanny oraz dwa pakiety.

Obok Dying Light: Enhanced Edition, na sklepie Epic Games możemy za darmo odebrać kopię innej, choć bardziej niszowej gry Shapez. Gratis to uczciwa cena.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA