REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Jak zapowiadał, tak zrobił. Orange już podnosi ceny

Orange zwiększył opłaty za korzystanie z oferty bez limitu na kartę. Każde odnowienie usługi będzie nieco droższe niż do tej pory. Na osłodę, operator zapewni dostęp do sieci 5G bez dalszych opłat.

02.03.2023
8:19
orange
REKLAMA

W ramach oferty Orange na kartę bez limitu klienci mogą korzystać, jak nazwa usługi wskazuje, z połączeń bez limitu. Połączenia głosowe i wiadomości tekstowe są już zawarte w cenie usługi, a do tego operator dodaje całkiem spore paczki danych. To podobno bardzo chętnie wybierana oferta i po prawdzie trudno się dziwić - jest jedną z atrakcyjniejszych na rynku. Zobaczymy, czy tak samo będzie po zmianach.

Czytaj także:
- T-Mobile wyłączy sieć 3G - to kwestia miesięcy. Co musisz wiedzieć?
- eSIM w Orange rośnie jak na drożdżach. Pomarańczowy operator chwali się liczbą wirtualnych kart SIM
- 1/4 stacji bazowych Orange obsługuje już 5G. To dużo, czy mało? Zastanówmy się

REKLAMA

Orange na kartę bez limitu - nowa opłata za odnowienie usługi.

Od 28 lutego zaczyna obowiązywać nowa cena. Za każde kolejne odnowienie usługi w opcji na 93 dni wyniesie 93 zł. Wzrost opłaty nie pozostaje jednak bez pewnej rekompensaty. Do każdej aktywowanej i odnowionej usługi w opcji na 93 dni w cenie 93 zł Orange doda bez opłat usługę 5G pass na 93 dni.

REKLAMA

Klienci oczywiście nie mają obowiązku się na to godzić. Jeżeli komuś nie odpowiada zmiana warunków oferty, może zrezygnować z dalszego użytkowania usługi Orange na kartę bez limitu. Mają czas do 31 marca 2023 r. by rozwiązać umowę lub wyłączyć automatyczne odnawianie usługi.

*Ilustracja otwierająca: lma_ss / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA