REKLAMA

Magiczna gumka pozwoli ci usunąć ze zdjęcia dziewczynę lub chłopaka. Nowa funkcja zachwyci też rozwodników

Żeby korzystać z nowej funkcji musisz być subskrybentem Google One, ale nie są to trudne warunki do spełnienia. W zamian można poczuć się jak mistrz fotografii i magik programów do edycji zdjęć. Podziękuj sztucznej inteligencji za funkcję znaną do tej pory wyłącznie na telefonach Pixel.

24.02.2023 09.07
Magiczna gumka pozwoli ci usunąć ze zdjęcia dziewczynę lub chłopaka. Nowa funkcja zachwyci też rozwodników
REKLAMA

Każdy, kto robi zdjęcia smartfonem zaliczył kiedyś wpadkę, przez którą perfekcyjnie kadrowane zdjęcie okazało się porażką. Wszystko dlatego, że nie zauważył, że w kadr dostał się niepożądany obiekt. Inni użytkownicy od zawsze marzyli o pięknych zdjęciach rodem z Instagrama, które przedstawiały puste atrakcje turystyczne, ale w normalnych warunkach nie dało się zrobić takiego ujęcia. Zawsze ktoś wszedł w kadr i wszystko psuł. Oczywiście istnieją programy graficzne, które rozwiązałaby ten proces podczas przetwarzania zdjęcia, ale zazwyczaj wymagają one kosztownej licencji.

Dlatego, gdy Google po raz pierwszy pokazał światu funkcję magicznej gumki w swoich Pixelach, to świat był oczarowany. Oczywiście podobny efekt można było wcześniej osiągnąć za pomocą dostępnych na rynku aplikacji fotograficznych, ale Google ten proces bardzo uatrakcyjnił.

REKLAMA

Imponujące narzędzie oparte na sztucznej inteligencji do tej pory wymagało posiadania Pixela 6 lub 7. Niestety Google dzieli świat na lepszych i gorszych użytkowników, więc nie w każdym kraju smartfony pojawiły się w oficjalnej dystrybucji. Obywatele gorszych państw musieli obejść się smakiem, ale na szczęście Google przemyślało sprawę.

Możesz usuwać ludzi niczym Thanos, wystarczy że zapłacisz za subskrypcję

Od 23 lutego magiczna gumka dostępna jest dla wszystkich użytkowników systemów Android i iOS, którzy korzystają z subskrypcji Google One. Wystarczy, że otworzą Zdjęcia Google, wejdą w narzędzia edycji i stamtąd wybiorą opcję magicznej gumki i już mogą poprawiać swoje zdjęcia.

Dodatkowo użytkownicy otrzymali dostęp do nowego efektu HDR na zdjęciach i filmach

REKLAMA

Ponadto subskrybenci Google One zyskali dostęp do nowych kolaży, które mają teraz więcej możliwości. Ależ będę zaraz gumkował jak szalony.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA