REKLAMA

Wyciekły oficjalne zdjęcia Samsunga Galaxy S23. Który z nowych kolorów wybierasz?

O najnowszych urządzeniach z serii Samsung Galaxy wiemy już praktycznie wszystko. Jednak paradoksalnie nie mieliśmy konkretnych informacji o gamie kolorystycznej - aż do dzisiaj. Samsungi Galaxy S23 będą dostępne w czterech kolorach nawiązujących do poprzedników.

12.01.2023 11.06
Wyciekły oficjalne zdjęcia Samsunga Galaxy S23. Który z nowych kolorów wybierasz?
REKLAMA

Do premiery najnowszego Samsunga Galaxy S23 zostały niecałe 3 tygodnie, a do sieci trafiają kolejne informacje dotyczące nowego flagowca. Już w grudniu do sieci trafiły pierwsze zdjęcia smartfona, tak te zrobione ukradkiem, jak i fotografie Samsunga Galaxy S23 Ultra stworzone w celach promocyjnych. Teraz do internetu trafiły zdjęcia prezentujące pełną gamę kolorystyczną oraz udoskonalenia w designie urządzeń.

REKLAMA

Samsung Galaxy S23 w czterech kolorach. Wyciekły zdjęcia promocyjne

Nemiecki serwis WinFuture dotarł do zdjęć promocyjnych podstawowego modelu Samsunga Galaxy S23. Według źródeł urządzenie będzie dostępne w czterech kolorach: Phantom Black (czarny), Botanic Green (zielony), Mystic Lilac (różowy) oraz Cotton Flower (biały).

 class="wp-image-3119187"

Oprócz palety kolorów zdjęcia pokazują, że Samsung nieznacznie uprościł wygląd Galaxy S23 względem poprzednika. Usunięto m.in. wzgórze na aparaty z tyłu urządzenia, a obiektywy nieznacznie wystają ponad powierzchnię obudowy urządzenia. Zdjęcia pokazują także, że urządzenie wyposażono w aluminiowe, zakrzywione w rogach ramki.

 class="wp-image-3119190"

Jaki będzie Galaxy S23? Wszystko, co do tej pory wiemy

Choć Samsung Unpacked zaplanowane jest na 1 lutego bieżącego roku, specyfikacja Samsunga Galaxy S23 jest już właściwie znana.

Samsung Galaxy S23 będzie sprzedawany - tak jak poprzednik - w trzech wersjach: Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra. Każdy z modeli będzie wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 2. Układ jest specjalnie przygotowany dla Samsunga, cechując się wyższym taktowaniem.

Podstawowy Galaxy S23 będzie według nieoficjalnych informacji, wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,1 cala i rozdzielczości Full HD+, z kolei S23+ będzie posiadać 6,6-calowy ekran, a S23 Ultra 6,8-calowy - wszystkie trzy o częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Czytaj również:

Pojemność baterii to kolejna cecha, która będzie różnić modele. Bateria S23 będzie mieć pojemność 3900 mAh, z kolei akumulatory S23+ oraz S23 Ultra będą miały pojemność odpowiednio 4700 mAh i 4855 mAh. Wersja podstawowa i wersja z plusem będą obsługiwać ładowanie do 25 W, a wersja Ultra - do 45 W.

REKLAMA

Samsung Galaxy S23 i Samsung Galaxy 23+ będą dzielić aparat. Oba modele producent wyposaży w główny aparat o rozdzielczości 50 megapikseli, towarzyszyć mu będą 12-megapikselowy aparat z obiektywem szerokokątnym oraz 10-megapikselowy aparat z teleobiektywem.

Z kolei aparat w modelu Ultra to kwestia sporna, gdyż według plotek główny aparat miał mieć zawrotną rozdzielczość 200 megapikseli. Jednak informacje opublikowane w połowie grudnia mówią o głównej matrycy 108 megapikseli w towarzystwie 12-megapikselowego teleobiektywu, 12-megapikselowego obiektywu ultraszerokokątnego, a całości dopełnia 2-megapikselowy sensor.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA