REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Wyciekły oficjalne zdjęcia Samsunga Galaxy S23. Który z nowych kolorów wybierasz?

O najnowszych urządzeniach z serii Samsung Galaxy wiemy już praktycznie wszystko. Jednak paradoksalnie nie mieliśmy konkretnych informacji o gamie kolorystycznej - aż do dzisiaj. Samsungi Galaxy S23 będą dostępne w czterech kolorach nawiązujących do poprzedników.

Wyciekły oficjalne zdjęcia Samsunga Galaxy S23. Który z nowych kolorów wybierasz?
REKLAMA

Do premiery najnowszego Samsunga Galaxy S23 zostały niecałe 3 tygodnie, a do sieci trafiają kolejne informacje dotyczące nowego flagowca. Już w grudniu do sieci trafiły pierwsze zdjęcia smartfona, tak te zrobione ukradkiem, jak i fotografie Samsunga Galaxy S23 Ultra stworzone w celach promocyjnych. Teraz do internetu trafiły zdjęcia prezentujące pełną gamę kolorystyczną oraz udoskonalenia w designie urządzeń.

REKLAMA

Samsung Galaxy S23 w czterech kolorach. Wyciekły zdjęcia promocyjne

Nemiecki serwis WinFuture dotarł do zdjęć promocyjnych podstawowego modelu Samsunga Galaxy S23. Według źródeł urządzenie będzie dostępne w czterech kolorach: Phantom Black (czarny), Botanic Green (zielony), Mystic Lilac (różowy) oraz Cotton Flower (biały).

Oprócz palety kolorów zdjęcia pokazują, że Samsung nieznacznie uprościł wygląd Galaxy S23 względem poprzednika. Usunięto m.in. wzgórze na aparaty z tyłu urządzenia, a obiektywy nieznacznie wystają ponad powierzchnię obudowy urządzenia. Zdjęcia pokazują także, że urządzenie wyposażono w aluminiowe, zakrzywione w rogach ramki.

Jaki będzie Galaxy S23? Wszystko, co do tej pory wiemy

Choć Samsung Unpacked zaplanowane jest na 1 lutego bieżącego roku, specyfikacja Samsunga Galaxy S23 jest już właściwie znana.

Samsung Galaxy S23 będzie sprzedawany - tak jak poprzednik - w trzech wersjach: Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra. Każdy z modeli będzie wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 2. Układ jest specjalnie przygotowany dla Samsunga, cechując się wyższym taktowaniem.

Podstawowy Galaxy S23 będzie według nieoficjalnych informacji, wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,1 cala i rozdzielczości Full HD+, z kolei S23+ będzie posiadać 6,6-calowy ekran, a S23 Ultra 6,8-calowy - wszystkie trzy o częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Pojemność baterii to kolejna cecha, która będzie różnić modele. Bateria S23 będzie mieć pojemność 3900 mAh, z kolei akumulatory S23+ oraz S23 Ultra będą miały pojemność odpowiednio 4700 mAh i 4855 mAh. Wersja podstawowa i wersja z plusem będą obsługiwać ładowanie do 25 W, a wersja Ultra - do 45 W.

REKLAMA

Samsung Galaxy S23 i Samsung Galaxy 23+ będą dzielić aparat. Oba modele producent wyposaży w główny aparat o rozdzielczości 50 megapikseli, towarzyszyć mu będą 12-megapikselowy aparat z obiektywem szerokokątnym oraz 10-megapikselowy aparat z teleobiektywem.

Z kolei aparat w modelu Ultra to kwestia sporna, gdyż według plotek główny aparat miał mieć zawrotną rozdzielczość 200 megapikseli. Jednak informacje opublikowane w połowie grudnia mówią o głównej matrycy 108 megapikseli w towarzystwie 12-megapikselowego teleobiektywu, 12-megapikselowego obiektywu ultraszerokokątnego, a całości dopełnia 2-megapikselowy sensor.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA