REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Noworoczne podsumowania na Steam. Ile godzin spędziliście w Elden Ring?

Największa platforma dla pecetowych graczy przygotowała prostą i sympatyczną aplikację, w której każdy użytkownik Steama może sprawdzić, jak spędził miniony rok. Oczywiście w kontekście gier wideo.

27.12.2022
17:19
steam playstation xbox
REKLAMA

To już ten czas, w którym dostawcy popularnych usług online szykują mikroaplikacje do całorocznych podsumowań. Spotify ma swoje Wrapped, a Steam właśnie udostępnił Steam Replay. To bardzo prosta w obsłudze apka, dostępna z poziomu strony głównej desktopowej aplikacji Steam lub pod tym adresem.

REKLAMA

Steam Replay, czyli portret każdego z pecetowych graczy na rok 2022.

Indywidualne podsumowanie roku 2022 na Steamie podzielone jest na kilka segmentów. Aplikacja pokaże, w jakie gatunki gier w tym roku były przez gracza preferowane:

 class="wp-image-3092955"
Steam Replay 2022

Przypomni do których gier najchętniej gracz wracał:

 class="wp-image-3092961"
Steam Replay 2022

A także pokaże, kiedy i w jakich grach spędził najwięcej czasu:

 class="wp-image-3092958"
Steam Replay 2022

Oczywiście, dla fanów social mediów, dostępny jest też slajd zgrabnie na pojedynczej grafice podsumowujący najważniejsze informacje:

 class="wp-image-3092964"
Steam Replay 2022

Osoby posiadające gogle Steam VR lub Steam Decka otrzymają osobne, dodatkowe sekcje. Warto też mieć na uwadze, że Steam nie śledzi czasu gry w trybie offline, co niestety u niektórych graczy może nieco wypaczać wygenerowane podsumowania.

Podobno większość graczy w mijającym roku na Steamie grała w Elden Ring. Czy to pokrywa się z preferencjami czytelników Spider’s Web? Odpowiedź na to prawdopodobnie znajdzie się w komentarzach pod niniejszym tekstem.

REKLAMA

Czytaj też:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA