REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Nareszcie. W końcu w KOLEO kupimy wszystkie bilety PKP Intercity

Użytkownicy aplikacji KOLEO oraz witryny koleo.pl nareszcie mogą nabyć bilety na wszystkie połączenia PKP Intercity za pośrednictwem tej platformy. Wliczając w to trasy z przesiadkami i uwzględniające przewoźników regionalnych.

24.11.2022
17:45
Nareszcie. W końcu w KOLEO kupimy wszystkie bilety PKP Intercity
REKLAMA

Chociaż bilety PKP Intercity w KOLEO mogliśmy kupić już nieco wcześniej, oferta nie pokrywała wszystkich możliwych połączeń. Ograniczenia dotyczyły zwłaszcza połączeń z przesiadkami uwzględniającymi regionalnych przewoźników. To nareszcie się zmienia, a w KOLEO można już zaplanować kompletną podróż, bez zbędnych utrudnień.

REKLAMA

24 listopada KOLEO oraz PKP Intercity ogłosiły pełną integrację platform.

 class="wp-image-2998161"

Spółka odpowiedzialna za KOLEO oraz PKP Intercity zamknęły ostatni etap integracji systemów informatycznych. Tyczy się to zarówno darmowej aplikacji dla Androida oraz iOS, jak również powszechnie dostępnej witryny internetowej koleo.pl.

Jeszcze przed pełnym zintegrowaniem obu systemów, użytkownicy KOLEO kupili ponad 150 tysięcy biletów na połączenia oferowane przez PKP Intercity, w ciągu zaledwie miesiąca. Teraz, kiedy za pośrednictwem platformy można nabyć bilet na więcej połączeń - w tym z przesiadkami oraz uwzględniające regionalnych przewoźników - ta liczba na pewno wzrośnie.

Od siebie polecam aplikację KOLEO. To mój stały towarzysz podróży na iPhone.

 class="wp-image-2998146"

Bilkom oraz KOLEO - wyłącznie z tych dwóch programów korzystam podczas planowania krajowych podróży koleją. Długa trasa z Katowic nad morze bądź weekendowy wypad do Żywca, obie platformy zdają egzamin, pozwalając na natychmiastowy zakup biletu. Czynność jest szybsza i przyjemniejsza niż gdybym korzystał z witryny PKP Intercity, z kolei bilety są oferowane w tych samych cenach.

REKLAMA

KOLEO to na ten moment największa platforma sprzedaży biletów kolejowych działająca w naszym kraju, biorąc pod uwagę liczbę transakcji oraz liczbę użytkowników. Według danych samej spółki, codziennie z jej usług korzysta kilkadziesiąt tysięcy Polaków planujących podróż. KOLEO sprzedaje bilety większości przewoźników regionalnych, Polregio oraz PKP Intercity.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA