REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Koniec rewelacyjnej taryfy Orange. Ostatnia chwila żeby aktywować ofertę

Pomarańczowy operator rezygnuje z najtańszej wersji Orange Flex. Co się stanie z dotychczasowymi klientami? I czy można jakoś skorzystać z najatrakcyjniejszej cenowo oferty? Sprawdziliśmy.

04.10.2022
15:57
orange flex 5g jak wlaczyc
REKLAMA

Czyżby inflacja zaczęła dotykać również i operatorów komórkowych? Na dziś jeszcze trudno powiedzieć. Jedno jednak jest już pewne: Orange Flex za 25 zł odchodzi do przeszłości. To najtańsza wersja oferty subskrypcyjnej Orange’a, choć dla wielu zupełnie wystarczająca.

REKLAMA

Czytaj też:

W ramach Orange Flex za 25 zł klient otrzymywał możliwość zarządzania kontem w dedykowanej aplikacji i zarządzania w niej pakietami danych, usługa obejmowała też eSIM. Za 25 zł użytkownik otrzymywał nielimitowane rozmowy i SMS-y, nielimitowaną łączność w zakresie popularnych social media i 15 GB danych, a także 4,32 GB w roamingu UE.

Orange Flex 15 GB za 25 zł wygaszany. Najtańszy Orange Flex kosztować będzie 30 zł.

Użytkownik w zamian za zwiększoną opłatę będzie miał do dyspozycji 30 GB danych w kraju i 5,18 GB w roamingu UE oraz łączność 5G, której nie było wcześniej we Flex 25 i 30.

W przypadku pakietu 30 GB za 30 zł trzeba będzie jednorazowo włączyć 5G w aplikacji, przechodząc ze „starego” planu 30 GB za 30 zł (bez 5G) na nowy plan 30 GB za 30 zł (z 5G). Ta operacja jest oczywiście darmowa.

Mam Orange Flex 15 GB za 25 zł. Co dalej? Jak skorzystać z oferty?

REKLAMA

Orange Flex 15 GB za 25 zł pozostaje w ofercie Orange do 8 listopada 2022 r. Po tym dniu nie będzie on dostępny do wyboru zarówno u nowych klientów Orange Flex, jak i tych istniejących, którzy mają inny plan i chcą zmienić właśnie na ten.

Dotychczasowi klienci pozostaną jednak na Orange Flex 15 GB na dotychczasowych warunkach. Dopóki nie zmienią pakietu na inny, mogą dalej korzystać z tego planu. Jeżeli jednak zmienią na inny - ten za 25 zł nie będzie już dostępny do wyboru. Nie będzie dało się go też ponownie aktywować, jeżeli klient go wyłączy lub jeżeli zostanie deaktywowany zdalnie na skutek zaległej opłaty.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA