REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Znana jest data premiery iPhone'a 14. Oto szczegóły

Apple wysłał wybranym przez siebie dziennikarzom zaproszenie na konferencję prasową. Temat nie jest znany, ale mało kto ma złudzenia. Z niemal całą pewnością zaprezentowany zostanie iPhone 14 we wszystkich swoich odmianach.

24.08.2022
20:02
iPhone 13 - nie warto było
REKLAMA

Już 7 września Apple pochwali się swoim najnowszym telefonem, który ma uczynić iPhone’a 13 przestarzałym. O telefonie oficjalnie nie wiadomo nic. Ba, Apple nawet nie doprecyzował, że spotkanie z mediami będzie dotyczyło telefonu. Wiemy na dziś z oficjalnych źródeł tylko tyle, że wydarzenie będzie transmitowane na żywo, przez Internet i dla wszystkich. Grupa dziennikarzy będzie oglądać pokaz w Cupertino, we własnej osobie.

REKLAMA

Czytaj też:

Apple iPhone 14 - co nowego?

Według niepotwierdzonych informacji iPhone 14 pojawi się w czterech odmianach: 6,1-calowe iPhone 14 i iPhone 14 Pro oraz 6,7-calowe wersje tych modeli. Standardowy iPhone ma być wyposażony w ten sam układ scalony, co zeszłoroczny model.

REKLAMA

Z kolei iPhone 14 Pro ma być pierwszym telefonem z zupełnie nowym układem Apple A16, a także ma wyglądać nieco inaczej. Telefon ma bowiem pozbyć się ogromnego wcięcia w ekranie na rzecz znacznie mniejszej łezki, podobnej do konkurencji. iPhone 14 Pro ma być też wyposażony w lepszy aparat niż standardowy model.

Apple prawdopodobnie pokaże też na wydarzeniu Apple Watch Series 8, nowego Apple Watch SE oraz zupełnie nowego, wytrzymałego Apple Watch dla osób szczególnie aktywnych. Jest też możliwe, że pojawi się odświeżona wersja słuchawek AirPords Pro.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA