REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Świetne Mass Effect Legendary Edition za darmo! Tak samo GRID Legends i Need for Speed Heat

Z okazji Prime Days Amazon przygotował bogaty zestaw darmowych gier do zgarnięcia. Gwiazdą zestawienia jest trylogia Mass Effect Legendary Edition, ale za darmo otrzymamy także GRID Legends, Need for Speed Heat oraz serię starszych gier w uniwersum Gwiezdnych wojen.

12.07.2022
15:47
Amazon Prime Days. Świetne gry za darmo, wystarczą dwa kliki
REKLAMA

Najlepsze wyprzedaże to takie, w których nie wydajesz ani złotówki, a zyskujesz coś dobrego. Z takiego założenia wyszedł Amazon, przygotowując serię świetnych gier do oddania kompletnie za darmo, wszystkim posiadaczom abonamentu Prime. Bez żadnych dodatkowych kosztów zgarniemy kilka świetnych, zróżnicowanych gier. Część nieco starszych, część wciąż pachnących salonową nowością.

REKLAMA

WAŻNE: Promocja jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy abonamentu Prime. Subskrypcję Prime za darmo na 30 dni zdobędziecie w tym miejscu.

Czytaj też:

Do zgarnięcia za darmo jest świetne Mass Effect Legendary Edition, które wystarczy na tygodnie epickiej zabawy

Mass Effect Legendary Edition to odświeżona trylogia rewelacyjnych gier cRPG od (wtedy) mistrzów gatunku ze studia BioWare. Dla wielu - w tym również mnie - Mass Effect to najlepsza kosmiczna przygoda role play, jaka kiedykolwiek powstała. Ever. Historia komandora Sheparda bije na głowę nawet takiego klasyka jak KOTOR, swoją drogą tych samych producentów. Jeśli w Mass Effect nigdy nie graliście, teraz jest ku temu najlepsza okazja.

 class="wp-image-2256801"

Odwiedzając witrynę Amazon Prime Gaming możemy zgarnąć Mass Effect Legendary Edition całkowicie za darmo. Abonenci Prime muszą tylko wyrazić chęć uzyskania produkcji. Następnie zostaną poproszeni o zalogowanie się na swoje konto Origin, by potwierdzić darmową transakcję. Gotowe. Gra Mass Effect Legendary Edition znajduje się już w naszej kolekcji. Możemy ją pobrać w dowolnym momencie i na dowolną platformę Windows PC, korzystając z programu Origin od EA. Tego samego, którym uruchamiamy The Sims, Battlefielda i inne serie Elektroników.

Za darmo zgarniecie również GRID Legends, Need for Speed Heat i kultowe gry Star Wars

Mass Effect Legendary Edition to nie jedyna gra EA, którą abonenci Prime mogą zdobyć kompletnie za darmo. Dwa pozostałe tytuły tego wydawcy to gry wyścigowe: świeżutkie GRID Legends oraz mocno zręcznościowe Need for Speed Heat.

Tak jak w przypadku Mass Effect, obie wyścigówki aktywujecie poprzez logowanie do Origin z poziomu Amazon Prime Gaming. Jeśli dokonaliście już weryfikacji by odebrać darmowe Legendary Edition, proces powinien być już zautomatyzowany, wymagając po stronie użytkownika zaledwie jednego, maksymalnie dwóch kliknięć.

 class="wp-image-1659951"

Z kolei miłośnicy Gwiezdnych wojen koniecznie muszą zgarnąć darmowe gry z uniwersum Star Wars. Za darmo zdobędziemy strzelaninę Star Wars: Republic Commando, grę akcji Star Wars Jedi Knight - Jedi Outcast II oraz moje ukochane Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy. Co świetne, każdy z tych trzech klasyków możemy pobrać bezpośrednio z serwerów Amazona, bez synchronizacji konta z platformą firmy trzeciej.

Korzystając z okazji, warto przypomnieć, że na witrynie Amazona poświęconej grom wideo zdobędziecie nie tylko w pełni darmowe produkcje, ale również unikalną bezpłatną zawartość dla popularnych tytułów. Amazon kusi bezpłatnymi DLC oraz elementami kosmetycznymi dla takich gier jak Pokemon GO, League of Legends, Battlefield 2042, World of Warcraft, Rainbow Six Siege, PUBG czy Valorant. Zdecydowanie warto zapoznać się z tą ofertą.

Na Facebooku działa już grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert.

REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce. Listy najlepszych ofert znajdziesz tutaj.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA