REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Amazon Prime z nową ofertą w Polsce. Cena to 49 zł rocznie za filmy, seriale, gry i darmową dostawę

Amazon Prime Polska zaprezentowało dzisiaj nową ofertę. Cena niemal zszokowała rynek. To niecałe 50 złotych rocznie za seriale, filmy, gry i darmową dostawę zakupów ze sklepu Amazona.

12.10.2021
8:24
Amazon Prime - polska cena powala. Nowa, doskonała oferta
REKLAMA

Amazon Prime wchodzi na pełnej do Polski. Cena, jaką trzeba zapłacić za nową ofertę, jest dużo niższa niż u konkurencji. Do tego mamy jeszcze 30-dniowy darmowy okres próbny.

REKLAMA

Polski Amazon właśnie ruszył z rewelacyjną ofertą subskrypcji Amazon Prime skierowaną na polski rynek. Cena? Za 49 zł rocznie mamy dostęp do filmów i seriali, gier oraz do darmowej dostawy.

Amazon Prime to usługa subskrypcyjna, która w ramach pojedynczej opłaty daje wiele korzyści w ramach sklepu Amazon.pl i usług tego internetowego giganta. Teraz abonament Amazon Prime pojawił się w pełnoprawnej polskiej wersji, a cena jest wręcz szokująco dobra.

Amazon Prime w polskiej wersji kosztuje 49 zł rocznie. Co zawiera pakiet?

W cenie 49 zł za cały rok z góry (jest też mniej opłacalny plan za 10,99 zł miesięcznie) dostajemy:

 class="wp-image-1891538"

Amazon Prime Video raczej nie trzeba szerzej przedstawiać czytelnikom Spider’s Web. W serwisie znajdziemy mnóstwo filmów i seriali, w tym autorskich treści. Prime Video zasłynęło programem The Grand Tour prowadzonego przez słynne trio motoryzacyjne, które wcześnie tworzyło Top Gear.

Amazon zaprasza na Prime Video 2021

Z kolei Games with Prime obejmuje naprawdę dobre tytuły PC. W obecnej ofercie pobierzemy za darmo gry Star Wars: Squadrons oraz Ghostrunner. W ubiegłych miesiącach były to m.in. gry z serii Battlefield (V, 1 i 4), Batman The Enemy Within, czy np. Figment.

Dostępny jest też trzydziestodniowy okres próbny, w którym można za darmo przetestować działanie usług.

REKLAMA

Amazon Prime w Polsce jest niebywale tani. Dotychczas sam Amazon Prime Video kosztował 25 zł… miesięcznie.

Sama usługa Amazon Prime Video dotychczas kosztowała 25 zł miesięcznie, czyli 300 zł rocznie. Teraz jest częścią pakietu kosztującego 49 zł rocznie. Widać wyraźnie, że Amazon zastosował bardzo agresywną politykę cenową na polskim rynku, co zapewne jest wywołane chęcią nawiązania walki z Allegro, absolutnym królem polskiego e-commerce.

UWAGA: Na Facebooku działa już grupa Amazon.pl NAJLEPSZE OKAZJE - dołącz teraz

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA