REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

OGLĄDAJ NA ŻYWO: konferencja Apple. Premiera taniego iPhone'a i nowych Maców

To już dziś. Podczas konferencji, która rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu, Apple zaprezentuje szereg nowych sprzętów, które spodobają się zarówno tym, którzy szukają czegoś taniego, jak i tym, którzy szukają narzędzi pracy. Gdzie i jak oglądać Apple Event 2022?

08.03.2022
15:14
Konferencja Apple marzec 2022 już dziś. Gdzie i jak ją obejrzeć?
REKLAMA

Jeśli potwierdzi się choć połowa nieoficjalnych informacji, dzisiejsza konferencja Apple'a będzie trzęsieniem ziemi na kilku płaszczyznach. Nowy iPhone SE 2022 (i obniżenie ceny iPhone’a SE 2020) wstrząśnie rynkiem smartfonów, zaś rzekome premiery nowego iMaca, Maca Mini i Maca Studio (?) mogą sprawić, że w kolejkach do Apple Store’ów ustawią się profesjonaliści.

REKLAMA

Czytaj również:

Konferencja Apple Event marzec 2022 – gdzie obejrzeć?

Gdzie będzie można obejrzeć dzisiejszą prezentację nowości podczas konferencji Apple'a?

1. Nie w Rosji

Apple wykazuje się rozumem i godnością człowieka, i po bestialskiej inwazji Rosjan na Ukrainę oraz w obliczu szalejącej tam propagandy i poparcia dla zbrodniczych działań Putina, sprzedaż urządzeń i dostępność usług takich jak Apple Pay czy App Store została wstrzymana na terenie Federacji Rosyjskiej. Rosjanie niestety nie będą też mieli przyjemności obejrzeć prezentacji nowych sprzętów Apple’a podczas konferencji, gdyż Apple zablokował transmisję na tym obszarze. Och, jak nam przykro.

2. Na YouTubie

Ci, którzy nie mieszkają na terytorium rządzonym przez zbrodniarza wojennego, będą mogli obejrzeć konferencję Apple’a w serwisie YouTube, na oficjalnym kanale firmy.

3. Na oficjalnej stronie Apple.com

W końcu można też obejrzeć transmisję dzisiejszego wydarzenia „Peek Performance” na oficjalnej stronie Apple.com lub w aplikacji Apple TV. Transmisja rozpocznie się dziś o godzinie 19:00 polskiego czasu.

Apple Event marzec 2022 - gdzie oglądać? class="wp-image-2080126"
Apple Event marzec 2022 - gdzie oglądać?
REKLAMA

Po wszystkie nowości Apple zapraszamy na Spider’s Web.

Tradycyjnie po godzinie 19:00 możecie spodziewać się u nas wysypu newsów, opinii i analiz na temat nowych sprzętów i posunięć Apple’a zaprezentowanych podczas konferencji. Jeśli nie macie czasu obejrzeć konferencji, wszystkie istotne informacje, jakie na niej padną, znajdziecie na Spider’s Web. Zapraszamy!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA