REKLAMA

Realme szykuje coś ekstra. Pokaże telefon z superprocesorem

Wiele wskazuje na to, że już w najbliższy poniedziałek poznamy nową, ulepszoną wersję telefonu Realme GT 2. Znaleźć się w niej ma układ Snapdragon 8 Gen 1, a więc najwydajniejszy SoC od Qualcommu.

14.12.2021 16.19
Realme GT 2 Pro. Kiedy premiera? Wszystko, co wiemy
REKLAMA

Realme na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowało widoczną niżej grafikę, zachęcającą do udziału w bliżej nieokreślonym wydarzeniu, związanym z telefonami GT 2. W teorii nie znamy dalszych szczegółów – ale też warto pamiętać, że ów producent wcześniej wyartykułował w sposób bardziej szczegółowy swoje plany na nieodległą przyszłość.

REKLAMA

Czytaj też:

Producent zadeklarował, że jeszcze w tym miesiącu na rynek wprowadzi telefon Realme GT 2 Pro. Ma być to jego pierwszy telefon, którego sercem będzie układ Snapdragon 8 Gen 1. A więc sztandarowy chip Qualcommu, najwydajniejszy i najsprawniejszy w historii tego producenta.

Realme GT 2 Pro – co już wiemy?

 class="wp-image-1973228"
Zaproszenie na konferencję o Realme GT 2

Z oficjalnych źródeł niestety nie wiemy wiele więcej. Jednak jak donoszą publikujący na Twitterze informatorzy – których przewidywania zebrał serwis Gizmochina – GT 2 Pro będzie bardzo ciekawym produktem. Poza wspomnianym Snapdragonem, telefon ma być wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Quad HD+ i z odświeżaniem o częstotliwości 120 Hz. Wydajnemu procesorowi ma towarzyszyć 12 GB LPDDR5 RAM i terabajt pamięci UFS 3.1.

REKLAMA

Za piękne zdjęcia odpowiadać ma potrójny aparat, z 50-megapikselowym modułem głównym i optyczną stabilizacją obrazu, 50-megapikselowym modułem szerokokątnym i z obiektywem telefoto. Dodatkowo, przedni aparat, umieszczony pod wyświetlaczem ma być wyposażony w 32-megapikselową matrycę. Pojemność akumulatora nie jest znana, ma jednak obsługiwać szybkie ładowanie z mocą 65 W. Sugerowana cena, na razie, nie jest znana.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA